Razer BlackShark V2 X vs Gamepower Kyruse Pro

ArdaUzun02

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu an elimde 0 Gamepower kyruse Pro ve BlackShark V2 X var ikisi arasındaki farkı çok iyi kavrayamadım. BlackShark V2 X için ses kartım yeterli olmadığı içindir belki de sizin öneriniz hangisi hangisini kullanmalıyım V2 X ı kulllanıcaksam ses kartı alınır mı? Alacaksam ne almalıyım?

Merhaba arkadaşlar. Şu an elimde 0 Gamepower kyruse Pro ve BlackShark V2 X var ikisi arasındaki farkı çok iyi kavrayamadım. BlackShark V2 X için ses kartım yeterli olmadığı içindir belki de sizin öneriniz hangisi hangisini kullanmalıyım V2 X ı kulllanıcaksam ses kartı alınır mı? Alacaksam ne almalıyım?

BlackShark v2X genel performansta daha iyi ayrıca yazılım üzerinden sanal 7.1 zaten sunuyor içinden çıkan kağıtta yazan kodla 7.1 etkinleştirebilirsiniz.

Rahatlık olarak Razer daha rahattır.

Yeni konular

Geri
Yukarı