Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed kablosuz mouse alınır mı?

Bütçe
2000 TL

hcnuPcitirC

Centipat
Daha fazla  
Razer DeathAdder V1 kullanıyordum önceden ve memnundum. Sonra uygun fiyata mouse bulup mouse değiştirdim. Şimdide bu fareyi alasım var. Arkadaşıma sordum alınır mı diye, "alma bunu alanlar pişman" dedi. Sizce alınabilir bir fare mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer DeathAdder V1 kullanıyordum önceden ve memnundum. Sonra uygun fiyata mouse bulup mouse değiştirdim. Şimdide bu fareyi alasım var. Arkadaşıma sordum alınır mı diye, "alma bunu alanlar pişman" dedi. Sizce alınabilir bir fare mi?

Bizzat kullanıyorum gayet hoş bir mouse herhangi bir sıkıntı cıkarmadı şu ana kadar yaklasık 4 5 ay oldu sanırsam sade ve şık bir mouse öneririm.

Hyperx pulsefire haste öneririm. Elim küçücük olmasa gayet güzel bir mouse. Rgb olarak sadece ortasında yani scrollda rgb var. Çok hafif bir mouse. Özellikleri de iyi. Ben alalı birkaç ay oluyor. Gayet memnunum. Sadece dediğim gibi minik elli olunca sağ serçe parmağımı uzun süre sonra biraz ağrıtıyor. Fakat elin o kadar küçük değilse oturacaktır. Ben sevdim, öneririm.

Bende de DeathAdder Essential vardı 2.5 senenin ardından bozuldu ve bu ürünü aldım. Daha bugün kargodan geldi. İlk izlenimim çok iyi. Kalın pil ile değil de ince pil ile kullanıyorum, kalın pile ile denedim birazcık ama dengesi iyi olmuyor.

Bu mouse Türkiye'de var mı?

Yok yurt dışından sipariş ediliyor bende ettim bekliyorum. Hiç forumda incelemesini görmedim YouTube'da de yok Türkçe adamakıllı. Geldiğinde incelemesini yapacağım hafta içi gelir muhtemelen.

Yok yurt dışından sipariş ediliyor bende ettim bekliyorum. Hiç forumda incelemesini görmedim YouTube'da de yok Türkçe adamakıllı. Geldiğinde incelemesini yapacağım hafta içi gelir muhtemelen.
Önceden arkadaşımda M800 Pro modelini kullandım. Şimdi özelliklerine baktım çok güzel bir mouseye benziyor. Büyük ihtimalle bu mouseyi alırım. Öneriler için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı