Razer DeathAdder v3 kullanılmaya devam edilmeli mi?

Meh diyenleri de sanırsın ki finalmouse ulx kullanıyorlar. Ya da m2k. Ya da xlite v3 eS. Elinde bunlar mı var ki şu fareye meh diyorsun, ki olsa da diyemezsin çünkü xlite v3 bile daha iyi değil bu fareden. 2 katı fiyatına rağmen 😂
Şu kısma kadar tamam da, burası çok boş olmuş. Daha iyisini alamayan sesini çıkartmasın der gibi. Denediğim mouse’ları mı sayayım şimdi tek tek? Bana Ağustos’da çıkan, Türkiye’de hiç satışı olmamış Finalmouse’un modelini referans ediyorsun. Kablolu bir fareyi yüceltmek için ne yapacağını şaşırdın artık. Değil işte en iyisi abi D: Kablolu bir kere. Hadi Endgame’i geçtim. Abarttığın kadar etkili bir mouse olsaydı zaten bu başlık hiç açılmamış olurdu. Alan kişi iyi fiyata almış, ona bir şey demiyorum. Ama fazlasını hak etmiyor. Bir tık üstüne fiyata çok iyi kablosuzlar var. Dragonfly F1 Pro da bunlardan birisi.

Merhaba hocam Razer deatheader V2 Pro'yu önerebilirim kullanıyorum ve çok güzel lakin aklınızda bulunsun sizin kullandıgınız mouse 8K Hz destekli Razer daV2 Pro ise 1K destekliyor.

Meh diyen kişi olarak yanıtlıyorum. Her şey üst seviye sensörle ilgili olsaydı DeathAdder V2 döneminin en iyi fareyi olurdu. Şimdi sana sorsak focus+ var, döneminin en iyisi zaten dersin :D ama en iyi değildi elbette. Kaldı ki V3 için shape olarak çok iyi olduğunu zaten söyledim. Ama kablolu olarak en basitinden v3, XM1R'den çok daha üstün bir mouse falan değil. Çünkü 3370 her şey için fazlasıyla yeterli bir sensör. EC2-cw örneğinde olduğu gibi.

V3 Pro modelini övmüş olmamın nedeni halihazırda kendisini Wireless bir model olarak her alanda kanıtlamış olması, kötü diyenin aklı yoktur. Hatta Superlight'ın tahtını fena sallamış bir mouse.

Hala DeathAdder v3'ün çok iyi olduğunu düşünüyorum ben. Özellikle shape ve Build kalitesi olarak. Ama meh denilmeyecek kadar inanılmaz da değil.

Not: 8KHz olan her fareye iyi diyorsak Viper 8KHz de çok iyi öyleyse. Her şey veri değil.

"Ama kablolu olarak en basitinden v3, XM1R'den çok daha üstün bir mouse falan değil. Çünkü 3370 her şey için fazlasıyla yeterli bir sensör. EC2-cw örneğinde olduğu gibi."
Falan demişsin.
Aynen kardeşim her şey falan veri, özellik falanda değil.
Madem bunlara bakmamamız gerekiyor demek ki önemsiz şeyler teknolojinin gelişmesi bize daha iyi daha doğru veri sunan şeylerin varlığı.
Mekanik klavyeler falan da gereksiz o zaman ne gerek var ki membran klavyelerde gayet yeterli.
Optik Switch mi? Hahaha güldürme beni mekanik klavyeler neyine yetmiyor.
Daha doğru daha hızlı daha iyi veri sağlayan Switch'lere ne gerek vardı ki değil mi?
Wooting falan da boş iş zaten. Razer Huntsman'lar, Apex Pro'lar da tamamen boşuna yapılmış.
Herkes boşuna alıyor kullanıyor ve öneriyordu zaten.
Bu dediğine göre 0.250, 0.5, 1KHz ve 4KHz, 8KHz arasında da fark yok.
Herkes 1KHz kullansın daha doğru veriye gerek yok zaten.
"EC2-cw örneğinde olduğu gibi" demişsin.
EC2-cw'yi kullanan dahi yok nasıl herkes Superlight 2'yi eleştirdiyse bunu da eleştirdiler ve kimse daha da devamını getirmedi.
Her şeyi geçtim Zowie herkesin ölçü alması gereken evrensel bir formül falan mı? Gidip o ne yaparsa yapacağız o ne yaparsa onu örnek gösterip daha üst şeylere gerek yok diyeceğiz.

Şu kısma kadar tamam da, burası çok boş olmuş. Daha iyisini alamayan sesini çıkartmasın der gibi. Denediğim Mouse'ları mı sayayım şimdi tek tek? Bana ağustos'da çıkan, Türkiye'de hiç satışı olmamış Finalmouse'un modelini referans ediyorsun. Kablolu bir fareyi yüceltmek için ne yapacağını şaşırdın artık. Değil işte en iyisi abi D: Kablolu bir kere. Hadi Endgame'i geçtim. Abarttığın kadar etkili bir mouse olsaydı zaten bu başlık hiç açılmamış olurdu. Alan kişi iyi fiyata almış, ona bir şey demiyorum. Ama fazlasını hak etmiyor. Bir tık üstüne fiyata çok iyi kablosuzlar var. Dragonfly F1 Pro da bunlardan birisi.

"Değil işte en iyisi abi D: Kablolu bir kere."
Demen zaten komedi hahahahhaha.
Ne yani kablolu olunca kötü mü oluyor?
Evindeki her şeyi kablosuz kullanmanı tavsiye edeceğim o halde.
Hatta müzik sanatçıları da kablosuz falan kullansın kulaklıklarını stüdyolarda.
Nasıl olsa kalitede fark yok zaten değil mi?

Mekanik klavyeler falan da gereksiz o zaman ne gerek var ki membran klavyelerde gayet yeterli.
Optik Switch mi? Hahaha güldürme beni mekanik klavyeler neyine yetmiyor.
Klavye ile mouse aynı şey değil. Masada sabit duran bir şeyle, avcunu sarıp masada sürekli gezdirdiğin şey aynı olamaz.

Bu dediğine göre 0.250, 0.5, 1KHz ve 4KHz, 8KHz arasında da fark yok.
Herkes 1KHz kullansın daha doğru veriye gerek yok zaten.
Böyle bir şey söylemedim. 3370’in yeterli bir sensör olduğunu söyledim. Bu durum aynı monitörde 500 Hz’in gereksizliği gibi.

"EC2-cw örneğinde olduğu gibi" demişsin.
EC2-cw'yi kullanan dahi yok nasıl herkes Superlight 2'yi eleştirdiyse bunu da eleştirdiler ve kimse daha da devamını getirmedi.
Her şeyi geçtim Zowie herkesin ölçü alması gereken evrensel bir formül falan mı? Gidip o ne yaparsa yapacağız o ne yaparsa onu örnek gösterip daha üst şeylere gerek yok diyeceğiz.
Bugün e-sporda Superlight’dan sonra en çok EC2-CW kullanıyor. Ama kullanan dahi yok diyorsun. Zowie’nin bugüne kadarki başarısı ortada, neden ölçü alınmasın?

"Değil işte en iyisi abi D: Kablolu bir kere."
Demen zaten komedi hahahahhaha.
Ne yani kablolu olunca kötü mü oluyor?
Evindeki her şeyi kablosuz kullanmanı tavsiye edeceğim o halde.
Hatta müzik sanatçıları da kablosuz falan kullansın kulaklıklarını stüdyolarda.
Nasıl olsa kalitede fark yok zaten değil mi?
Kablolu olması komik değil, kablolu mouse için 2.000 lira ödenmesi komik. Ben manuel seviyorum der gibi. Mouse ve kulaklığım kablosuz, sağ ol tavsiye için. Stüdyo kulaklığının da konuyla alakasını anlamadım :D

Daha fazla karşılıklı mesaj atmayacağım.
Bütün mesajlarımı özetlersem:
- 2000 lira ve üstü bütçeye çıkıldığında kablolu mouse düşünmek mantıksız. Özel bir ilgi yoksa. Dolayısıyla da güncel satış fiyatı 2000 olan v3’ü vatan gibi savunmaya gerek yok.

İyi forumlar.

Arkadaşlar merhaba, birkaç hafta önce "Razer DeathAdder v3" 1.700 TL civarında aldım lakin kablolu olması beni düşündürttü. İleride problem yaşar kablolu aldığıma pişman olur muyum endişesi kafamı fazlaca meşgul etmekte. Mouse şu an stoklarda yok stoklarda olanlarda 2K üzeri fiyat biçiyor ,sizce bu fiyata iyi almışım kullanmaya devam etmeli miyim, mouse iyi midir yoksa 1.800 TL bütçe de daha iyi bir kablosuz mouse önerir misiniz?
Yaklaşık 4 aydır v3 kullanıyorum ve yeni tasarimi gerçekten 10 numara, kablolu olması birşey ifade etmiyor çünkü kabloyu bile değiştirmişler hissetmiyorsun bile. FPS oyunlarında veri aktarimi çok önemli bir husus ve bu mouse aldıktan sonra farkını gerçekten çok büyük anlıyorsun. CS2 yi 8k hizlarda oynadım ve inanılmaz gerçekten, önceki mouselarim Asus gladius 2, zowie ec2, rival 100, rival 300, razer deathadder Chrome ve bu mouselar arasında elin büyük ise bu mouse bana göre en iyisi diyebilirim. Mouse elinde var mı yok belli değil elinde ateş ediyorsun sanki 😂 + olarak teknoloji gelişiyor benim pc 8k rahatlıkla destekliyor ama ben bu hissiati 4k da rahatlıkla alabiliyorum. Kablolu olması dert değil, fark ettiysen kablonun 1 gram ağırlığı bile var yok arasi..

Klavye ile mouse aynı şey değil. Masada sabit duran bir şeyle, avcunu sarıp masada sürekli gezdirdiğin şey aynı olamaz
V3 kullanmadigini hiç bu cümlenden anladım fazla söze gerek yok 😅 kablosunu diğer mouselarin kablosu ile kiyasliyorsun. Bı ara eline geçerse kablosuna bı bak derim. Kablonun uzunluğunu ayarlayıp bir yere sabitlediginde hiç bir sorun tesir etmiyor

Yaklaşık 4 aydır V3 kullanıyorum ve yeni tasarimi gerçekten 10 numara, kablolu olması bir şey ifade etmiyor çünkü kabloyu bile değiştirmişler hissetmiyorsun bile. FPS oyunlarında veri aktarimi çok önemli bir husus ve bu mouse aldıktan sonra farkını gerçekten çok büyük anlıyorsun. CS2'yi 8K hizlarda oynadım ve inanılmaz gerçekten, önceki farelerim ASUS Gladius 2, Zowie EC2, Rival 100, Rival 300, Razer DeathAdder Chrome ve bu fareler arasında elin büyük ise bu mouse bana göre en iyisi diyebilirim. Mouse elinde var mı yok belli değil elinde ateş ediyorsun sanki 😂 artı olarak teknoloji gelişiyor benim PC 8K rahatlıkla destekliyor ama ben bu hissiati 4K da rahatlıkla alabiliyorum. Kablolu olması dert değil, fark ettiysen kablonun 1 gram ağırlığı bile var yok arasi.

V3 kullanmadigini hiç bu cümlenden anladım fazla söze gerek yok 😅 kablosunu diğer farelerin kablosu ile kiyasliyorsun. Bir ara eline geçerse kablosuna bir bak derim. Kablonun uzunluğunu ayarlayıp bir yere sabitlediginde hiçbir sorun tesir etmiyor.

Mesajınız fareye sahip olup olmadığım ile alakalı iddianızın olduğu kısma kadar oldukça faydalı lakin size üzülerek söylemem gerekiyor fare elimde dilerseniz size fotoğraflarını atabilirim, konudan ve konuya atılan mesajlarımdan anladığınız bu ise ya sarhoşsunuz ya da okuduğunu anlama konusunda oldukça yetersiz bir insansınız. Eleştirinizin benimle değil de fareler ile sınırlı kalması durumunda oldukça faydalı olacağını hatırlatmak isterim size, bir önceki kullandığım fare V2 proydu.

Mesajınız fareye sahip olup olmadığım ile alakalı iddianızın olduğu kısma kadar oldukça faydalı lakin size üzülerek söylemem gerekiyor fare elimde dilerseniz size fotoğraflarını atabilirim, konudan ve konuya atılan mesajlarımdan anladığınız bu ise ya sarhoşsunuz ya da okuduğunu anlama konusunda oldukça yetersiz bir insansınız. Eleştirinizin benimle değil de fareler ile sınırlı kalması durumunda oldukça faydalı olacağını hatırlatmak isterim size, bir önceki kullandığım fare V2 proydu.
Bana söylemiş onu, size değil. Yanlış anlamışsınız. Ben v3 Pro’yu denemiştim, çok beğendim. Viper kullandım uzun süre ve bir hafta da v2’yi denemiştim. Ama kablolu v3 modelini hiç test etmedim, mağazada gördüm sadece. v2 Pro’yu neden değiştirdiğinizi sorabilir miyim? Merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı