Razer Deathadder V3 vs Logitech G502 X

Daha fazla  
Bugün bir konu açmıştım 1500 TL bandında mouse önerisi diye ve en fazla hoşuma giden Razer Deathadder V3 oldu. Aklımda G502 hero vardı ama x modelinin daha iyi olduğunu öğrenince fikrimi değiştirdim. Kısaca sorum şu, Razer deathadder V3 vs Logitech G502 X hangisi daha iyi neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Deathadder V3 derim. Daha hafif, sensörü daha iyi, 8khz polling rate sunuyor. Skatez konusunda G 502 X'i tam bilmiyorum fakat V3'ün skatezlerinın daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sunduğu teknolojiler bakımından da V3 al geç derim. Yani bana göre V3 yerine G 502 X'i almak için tek neden (eğer ikisini de deneme şansın varsa) shape'in sana daha uygun olması.

Razer Deathadder V3 derim. Daha hafif, sensörü daha iyi, 8khz polling rate sunuyor. Skatez konusunda G 502 X'i tam bilmiyorum fakat V3'ün skatezlerinın daha iyi olduğunu düşünüyorum. Sunduğu teknolojiler bakımından da V3 al geç derim. Yani bana göre V3 yerine G 502 X'i almak için tek neden (eğer ikisini de deneme şansın varsa) shape'in sana daha uygun olması.
Hocam V2'yi denedim ve şekli fena değildi aralarında çok şekil fark var mı? Eğer yoksa v3'te elime olur.

Logitech G G502 X Hero 25k çöp Razer kıyaslanamaz çok gereksiz karşılaştırma

Logitech G G502 X Kablolu HERO 25K en iyi maus razer değil yani özellikleri yanına bile yaklaşamıyor palm tutuş birde daha ne olsun​

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı