Razer Kraken 7.1 Chroma Sürücü Problemi

lorddelorean

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 1 aya yakın süre önce yurtdışından Razer Kraken 7.1 Chroma aldım. 7.1 özelliğini aktive edebilmek için Razer Synapse'yi indirip kurmamız gerekiyor. Fakat sorun şu ki, Synapse kurulurken 7.1 ve cihaz için bazı driverlar indiriyor. Ve bunun sonunda seste azalma oluyor. Resimleri de ekliyorum, görüldüğü gibi azalma var yüksek bi şekilde. Synapse'yi sildiğim vakit yüksek sesle ve kaliteyle çalışan cihaz. Synapse'yi yükleyince sesi çıkmıyor. Fakat 7.1'e ihtiyacım var bu yüzden de Synapse kullanmak zorundayım. Cihazım daha yeni. Başka bir bilgisayarda denedim yine aynı problemi yaşadım. Bu problemi nasıl çözebiliriz ? Teşekkürler.

NOT: Resimlerde, Synapse'siz ses ve Synapse yükleyince ses.

adfd.png
sfzxcv.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Synapse' in içinde 2 farklı yerden ses ayarı yapılabiliyor. Büyük ihtimalle onları son kademeye getirmemişsindir. Hatta sesi arttırmak 2 seçenek daha var. Ancak bir tanesi (volume normalization) sesin seviyesini arttırıp kalitesini düşürüyor. Ses ayarlarını yapabileceğin yerin bir tanesi audio zaten oraya bakmışsınıdır. Birde Mixer var. Eğer ikisindede ses son seviyeye getirirsen sorun düzelir büyük ihtimalle.

http://i.hizliresim.com/ngqoD0.png

Şurda attım o yeri. Ayrıca çok kurcaladım , EQ'den sesi açınca yükseliyor ama yani ses kalitesi olarak düşüyor. Normal aynı cihazla diğer kullanıcılar düzgünce kullanabiliyor , bende driverla ilgili bir sıkıntı var sanırım. Hem aynı sesi vermiyor , aynı kaliteyi vermiyor , hemde bass olarak düşük. Bass booster sonuna kadar açık olmasına rağmen.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı