Razer Kraken Pro vs Razer BlackShark v2X

Kraken Pro eski sayılabilir ama güzel kulaklık. Onun dışında blackshark v2X forumda çok öneriliyor.

Uzun bir süre önce Kraken Pro deneyimlemiştim, geçtiğimiz günlerde blackshark v2X deneme fırsatım oldu. Aklımda kaldığı kadarı ile Kraken'de dış ses yalıtımı çok daha iyiydi, keza ses kalitesi de daha yüksekti. Blackshark'da umduğumu bulamadım.

V2X. Bir süre kullandım, oldukça iyi bir kulaklık. Görünüm olarak biraz askeri kulaklıklara benziyor o yüzden pek tasarımsal olarak beğenmemiştim.

V2X. Bir süre kullandım, oldukça iyi bir kulaklık. Görünüm olarak biraz askeri kulaklıklara benziyor o yüzden pek tasarımsal olarak beğenmemiştim.
Bende tasarım konusunda v2x i pek beğenmedim tasarım yüzünden bi yandanda krakeni istiyorum

Rsh
Uzun bir süre önce Kraken Pro deneyimlemiştim, geçtiğimiz günlerde blackshark v2X deneme fırsatım oldu. Aklımda kaldığı kadarı ile Kraken'de dış ses yalıtımı çok daha iyiydi, keza ses kalitesi de daha yüksekti. Blackshark'da umduğumu bulamadım.
Peki konfor konusunda hangisi daha iyi konforoda oldukça önem veriyorum

Peki konfor konusunda hangisi daha iyi konforoda oldukça önem veriyorum.

MediaMarkt'da her iki modelde var yanılmıyorsam, bence Kraken'in pedleri daha başarılı ancak konfor kişinin kafa yapısı ve kulaklığın üst band kısmı ile doğru orantılı, doğrudan takıp denemeniz daha iyi yardımcı olur. Keza birisinde yuvarlak pedler varken diğerinde daha dikdörtgenimsi bir form var.

Geri
Yukarı