Rehber Razer'ın Focus+ sensörü neden piyasanın en iyisidir?

Bana öneriniz nedir? Rival 600'üm var 2 kez garantiye yolladım Switch'im bozuluyor. Sensörü sağlam üst düzey Max 1K olacak şekilde bir mouse araıyorum. Mousepadim QCK Prism xxl.

Bana öneriniz nedir? Rival 600'üm var 2 kez garantiye yolladım Switch'im bozuluyor. Sensörü sağlam üst düzey Max 1K olacak şekilde bir mouse araıyorum. Mousepadim QCK Prism xxl.

14cm uzunluk, 9 santim genişlik için ne önerirsiniz. Viper mini düşünüyorum.
Razer Deathadder Essential elime bir tık büyük geldi.

14cm uzunluk, 9 santim genişlik için ne önerirsiniz. Viper mini düşünüyorum.
Razer Deathadder Essential elime bir tık büyük geldi.

Viper mini kronik LOD problemi var. Ben şahsen aşamadım hiçbir türlü bugüne kadar. Almadan önce deneyebilirseniz tavsiye ederim. Bunu bilerek almak kötü oluyor. 1 kez değiştirdim mouse tekerleği bozuldu diye. LOD bazen çok sinir bozuyor. Almışken problemsiz mouse almanızı öneririm

Viper mini kronik LOD problemi var. Ben şahsen aşamadım hiçbir türlü bugüne kadar. Almadan önce deneyebilirseniz tavsiye ederim. Bunu bilerek almak kötü oluyor. 1 kez değiştirdim mouse tekerleği bozuldu diye. LOD bazen çok sinir bozuyor. Almışken problemsiz mouse almanızı öneririm
Teşekkürler bilgilendirmeniz için. Kullandığım G300S farede de LOD sorunu var. Razer farem yeni bozuldu, yeniden Razer almak istiyorum. Sanırsam bu fiyatlarla yeniden Razer alamayacağım.

Geri
Yukarı