RDR 2 300 dolarlık aranma nasıl durdurulur?

brabrevaloyn

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus x515ea
----------
15,6inç 90HZ IPS Panel
İntel 1135g7 + intel xe graphics
8GB RAM + 512-GB nVME SSD
Bara girip yemek yiyecektim sonra kavga başladı ve 10 15 şerif ve 6 adam öldü 2 kadın kaçırıldı 300 dolarlık Dead or alive var bu 300 dolar nasıl silinir ne yapmalıyım. 150 dolar param var.

Bara girip yemek yiyecektim sonra kavga başladı ve 10 15 şerif ve 6 adam öldü 2 kadın kaçırıldı 300 dolarlık Dead or alive var bu 300 dolar nasıl silinir ne yapmalıyım. 150 dolar param var.
Hocam yahşi batı filmindeki gibi olmuş aynı :D Şaka bir yana, başka bir kasabaya gidip "aranıyor" görevlerinden yapabilirsin, ya da yolda giderken bazen yan görev niteliğinde haydutlarla karşılaşabiliyorsun onları öldürüp değerleri itemlerini satabilrsin, aynı şekilde rastgele yan görev alabiliyorsun yolda giderken onları yaparsan yine değerli sayılabilecek eşyalar kazanabiliyorsun onu satıp para kasabilirsin, daha sonra posta ofislerine gidip oradan cezanı ödeyebilirsin.

Hocam yahşi batı filmindeki gibi olmuş aynı :D şaka bir yana, başka bir kasabaya gidip "aranıyor" görevlerinden yapabilirsin, ya da yolda giderken bazen yan görev niteliğinde haydutlarla karşılaşabiliyorsun onları öldürüp değerleri itemlerini satabilrsin, aynı şekilde rastgele yan görev alabiliyorsun yolda giderken onları yaparsan yine değerli sayılabilecek eşyalar kazanabiliyorsun onu satıp para kasabilirsin, daha sonra posta ofislerine gidip oradan cezanı ödeyebilirsin.

Yolda ganglar bana saldırıyor onları şerife götürürsem para verir mi (bağlayarak)

Yeni konular

Geri
Yukarı