Çözüldü RDR 2 farklı save nasıl oluşturulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wwedge

Centipat
Yer
KOCAELİ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 7P6B3EA 16-R0007NT Intel Core i7-13700H 16GB DDR5 1TB SSD RTX4070 8GB 16.1 inç 144 Hz Full HD Freedos Gaming Laptop
Meslek
ÖĞRENCİ
Merhaba ben RDR 2'yi bir defa bitirdim fakat bir defa daha bitirmek istiyorum. Nasıl yapacağım? Farklı save oluşturulmuyor ve ne yapacağımı bilmiyorum. Eğer bilen yardım etmek isteyen varsa fikirlere açığım.

oyunu tekrar bitirmek istiyorum ama nasıl tekrar başlayacağımı bilmiyorum

Çözüm
Oyunu tekrar bitirmek istiyorum ama nasıl tekrar başlayacağımı bilmiyorum.
Menüden Story (Hikâye) seçeneğine tıklayıp oradan New Game (Yeni Oyun) bölümüne tıklayıp hikayeye tekrar en baştan başlayabilirsin.

Farklı save dosyası oluşturmak için ise yine menüden Hikâye seçeneğine tıklayıp Save Game (Oyunu Kaydet) bölümüne tıklayıp boş bir slot seçerek farklı bir kayıt dosyası oluşturabilirsin.
Oyunu tekrar bitirmek istiyorum ama nasıl tekrar başlayacağımı bilmiyorum.
Menüden Story (Hikâye) seçeneğine tıklayıp oradan New Game (Yeni Oyun) bölümüne tıklayıp hikayeye tekrar en baştan başlayabilirsin.

Farklı save dosyası oluşturmak için ise yine menüden Hikâye seçeneğine tıklayıp Save Game (Oyunu Kaydet) bölümüne tıklayıp boş bir slot seçerek farklı bir kayıt dosyası oluşturabilirsin.

Çözüm
Menüden story (hikâye) seçeneğine tıklayıp oradan New Game (yeni oyun) bölümüne tıklayıp hikayeye tekrar en baştan başlayabilirsin.

Farklı save dosyası oluşturmak için ise yine menüden hikâye seçeneğine tıklayıp save Game (oyunu kaydet) bölümüne tıklayıp boş bir slot seçerek farklı bir kayıt dosyası oluşturabilirsin.

Teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı