RDR 2 hile kullanmadan onur nasıl yükseltilir?

Etraftaki insanlara selam vererek ve belli başlı yerlerde küçük görevler oluyor. Atıyorum adam yılan tarafından ısırıldı ve ilaç istiyor. İlaç verirseniz yükseliyor. Bende %32 küsürdeyim başka yol varsa denerim bende buradan.

Saint Denis'te fare öldürerek onur kasılıyor. Ama en kolayı Saint Denis'e gidip sağa sola selam vermek. Çok fazla NPC olduğu için hızlıca kasıyorsunuz. Daha %32'de iseniz öyle çok kasmaya gerek yok. Eksiye düşecek şeylerden kaçının, yolda gördüğünüz NPClere selam verin, yan görevleri yapın onurunuz yüksek şekilde bitirirsiniz.

Oyunu bitirmek için acele etmeyeceksen sağda solda yardım isteyen NPC'lere yardım et, fullemen en fazla 10 saat sürer.

Saint Denis'te fare öldürerek onur kasılıyor. Ama en kolayı Saint Denis'e gidip sağa sola selam vermek. Çok fazla NPC olduğu için hızlıca kasıyorsunuz. Daha %32'de iseniz öyle çok kasmaya gerek yok. Eksiye düşecek şeylerden kaçının, yolda gördüğünüz NPClere selam verin, yan görevleri yapın onurunuz yüksek şekilde bitirirsiniz.
Hocam ben daha %16 dayım ama çok onurlu olmaya çalışıyorum ama bazen görevler falan yüzünden onur düşüyor bu normal mi ?

Hocam ben daha %16 dayım ama çok onurlu olmaya çalışıyorum ama bazen görevler falan yüzünden onur düşüyor bu normal mi ?
Arkadaşlar, oyunun %30'undayım. Onurumu nasıl yükseltebilirim?
Oyunun son kısımlarında yapılan iyi şeyler çok fazla onur veriyor zaten, iyi şeyler yapmayı bırakmazsanız çok rahat full oluyor onur kısmı.

İyi bir insan olun ✌️

Yeni konular

Geri
Yukarı