RDR 2 onur nasıl yükseltilir?

Çok kolay aslinda şehre gidip herkese selam verin hayvanları sevin, 3 selamda bir onur geliyor bunu 1 saate yakın yaparsanız fulleyebilirsiniz ayrıca dilencilere para verin haritada çıkan beyaz noktalara gidin görevlerden sonra yardım ettiğimiz için bize para vermek isteyen kişilerden parayı almayın en önemliside ana görevlerde seçim yaparken onurlu seçim yapın.

Tamam hocam.

Hocam böyle bir şey buldum adam verdi. Nasıl bulunuyor yardımcı olabilir misiniz yanlış anlamayın yerini sormuyorum o yer nasıl bulunur taktiği vb var mı?
Bunları bulmak çok zor geldi bana o yüzden ytden baktım ayrıca bu videodan kolayca 1k kazanabilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam uğraş derken anlamadım ne yapmam lazım dediğim gibi çok yeniyim hiçbir şey bilmiyorum internetten de nasıl bakabilirim?

İnternetten o belgenin adı eline alınca sag altta yazıyor diye hatırlıyorum onu aratınca çıkıyor uğraş derken oranin nereye benzediğine uğraş demek istedi sanirim.

Çok kolay aslinda şehre gidip herkese selam verin hayvanları sevin, 3 selamda bir onur geliyor bunu 1 saate yakın yaparsanız fulleyebilirsiniz ayrıca dilencilere para verin haritada çıkan beyaz noktalara gidin görevlerden sonra yardım ettiğimiz için bize para vermek isteyen kişilerden parayı almayın en önemliside ana görevlerde seçim yaparken onurlu seçim yapın.

Bunları bulmak çok zor geldi bana o yüzden ytden baktım ayrıca bu videodan kolayca 1k kazanabilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternetten o belgenin adı eline alınca sag altta yazıyor diye hatırlıyorum onu aratınca çıkıyor uğraş derken oranin nereye benzediğine uğraş demek istedi sanirim.
hocam videodakini yapmıştım nereye satcam bulamadım saatlerdir elimde kaldı.Onur seviyem baya yükseldi dediklerinizi yaptım diğer arkadaşlara teşekkür ederim genellikle aynı şey soylenmis teşekkürler

Hocam videodakini yapmıştım nereye satacağım bulamadım saatlerdir elimde kaldı. Onur seviyem bayağı yükseldi dediklerinizi yaptım diğer arkadaşlara teşekkür ederim genellikle aynı şey soylenmis teşekkürler.

Kasabalarda veya şehirlerde dükkan oluyor onlara satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam bu arada kaçıncı bölümdesin?

Geri
Yukarı