RDR2 bitince yapılabilecekler

Tars1

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bellek : 16 GB RAM
İşlemci : Ryzen 5600X
Ekran Kartı: Nvidia GeForce RTX 4060Ti
Meslek
Yazılımcı
Merhaba, oyunun %85'ini bitirdim. Buradan sonra neler yapabilirim şunlar dışında (ödül avcılığı, efsane hayvanlar, hazineler, seri katili bulmak, gizli eşyalar'ı bulmak) bunun dışında yan görevlerin hepsini yaptığımı sanmıyorum, bu yan görev ve etkileşimleri gösteren bir mod vs var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyun benim için öyle keyifli bir oyun ki, henüz bitirmedim ama bazen herhangi bir görev yapmadan sadece kırda at sürmek için bile oynuyorum. Yüksek bir tepeye çıkıp manzarayı seyretmek, efsanevi olmasa bile herhangi bir hayvanı avlamak bile hoşuma gidiyor. Tavşan bile avlamaktan bahsediyorum.

Herhangi bir şehirde gezinmek bile keyif veriyor. Adamlar çok güzel oyun yapmış. Sırf bu yüzden bitirmek istemiyorum oyunu. Bitse bile GTA 6 çıkana kadar oyunu hiç silmeyeceğim ve canım sıkıldığında boş boş at sürmek için bile oynamaya devam edeceğim. 🙂

Bitirdiğinde sana keyif veren şeyleri yapmaya devam et.

Son düzenleme:
Merhaba, oyunun %85'ini bitirdim. Buradan sonra neler yapabilirim şunlar dışında (ödül avcılığı, efsane hayvanlar, hazineler, seri katili bulmak, gizli eşyalar'ı bulmak) bunun dışında yan görevlerin hepsini yaptığımı sanmıyorum, bu yan görev ve etkileşimleri gösteren bir mod vs var mı?
rastgele insanları bağlayıp timsahlara yedirmek bile zevkli yani oyunda sadece boş boş gezmek bile mükemmel

Yeni konular

Geri
Yukarı