Sürprizbozan RDR2 bittikten sonra ana karakterler nerede bulunur?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EL_PATRON16

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Selam, RDR2 ana hikayeyi bitirdim ve boşluk içinde hissediyorum kendimi yapacak bir şeyler arıyorum ama bulamadım. Çeteden geriye kalan karakterleri bir yerde bulma imkanım var mı? Charles nereye gitti? Sadie finalden sonra nereye gitti? Pearson nereye kaçtı? Bunun gibi bazı karakterleri bulmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı karakterlerin yanına gidebiliyorsunuz hocam, Charles ve Sadie gibi karakterler ise maalesef bir daha gözükmüyor. Charles Kanada'ya gidiyordu yanlış hatırlamıyorsam.
1671910939906.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selam, RDR2 ana hikayeyi bitirdim ve boşluk içinde hissediyorum kendimi yapacak bir şeyler arıyorum ama bulamadım. Çeteden geriye kalan karakterleri bir yerde bulma imkanım var mı? Charles nereye gitti? Sadie finalden sonra nereye gitti? Pearson nereye kaçtı? Bunun gibi bazı karakterleri bulmak istiyorum.

Pearson su sherrif grayin oldugu kasabada adi rhodes miydi neydi turuncumsu kasaba orada marketi var kalan üyeler de YouTube'dan bakarak bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı