RDR2 hangi oyun servisinde oynanmalı?

GINGEERRR

Zeptopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, RDR 2 Steam'de indirimde gördüm ve satın almayı düşündüm. Açıkçası 380 lira biraz pahalı geldi. Arkadaşlarımdan birinin Epic Games kütüphanesinde varmış, vereyim sana gir oyna diyor da Epic Games Launcher çok ağır vs. tarzında çok yorumlar gördüm. Sizlere sormak istedim. Aranızda Epic Games'den RDR 2 oynayan var mı? Varsa memnun mu? Yoksa hazır Steam'de indirimdeyken alayım mı? Fikirlerinizi bekliyorum

İyi akşamlar, RDR 2 Steam'de indirimde gördüm ve satın almayı düşündüm. Açıkçası 380 lira biraz pahalı geldi. Arkadaşlarımdan birinin Epic Games kütüphanesinde varmış, vereyim sana gir oyna diyor da Epic Games Launcher çok ağır vs. tarzında çok yorumlar gördüm. Sizlere sormak istedim. Aranızda Epic Games'den RDR 2 oynayan var mı? Varsa memnun mu? Yoksa hazır Steam'de indirimdeyken alayım mı? Fikirlerinizi bekliyorum
Epic games’den oynarsanız hiç bir şey kaybetmezseniz. Steam’den oynarsanız boşu boşuna 380 TL kaybedersiniz. Siz düşünün gerisini.

RDR 2 için pek sorun olmaz ama Epic çok ağır evet. Steam'de topluluğu da kullanmak gibi avantajları da olduğu için biraz kişisel bir durum. Ben sadece oynamaya bakarım dersen Epic'ten oyna ama topluluğu kullanırım, ekran görüntüsü alıp yayınlarım diyorsan bir de Steam profiline önem veriyorsan paraya kıyıp Steam'den almanı öneririm.

Emin olun bir farkı yok hangisi ucuz ise onu alın sonuçta hikaye oyunu sırf Steam olsun diye daha fazla para vermeye değmez hadi 20 TL fark olsa tamam.

Ne fark eder? İkiside Rockstar Launcher kullanıyor. Hazır beleş varken konun işte.

Tamam Steam daha iyi vs. de oyuna basıyorsun açılıyor. Bu arkadaşlar bir oyun servisinden ne bekliyor acaba ben anlamış değilim. Steam'in ekstra özellikleri iyi hoş da bir oyun platformunda ana amaç oyunu oynamaktır nihayetinde. Yavaşsa 10 saniye daha geç açılır, açılır sonuçta. 10 saniye beklememek için, yok Steam ekstra özelliği için 380 TL verecek bütçeniz varsa buyrun verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı