RDR2 mi GTA V mi?

onu bende anladımda oranın toplamı 820 değil ki...
Oradaki sayılar oyunları aldığın fiyat değil, oyunlar ne kadar indirime girmiş onu söylüyor sana. Diyelim ki 30 Tl'lik bir oyun aldın. %33lük bir indirim var biliyorsun. Senin o dediğin yerde "x oyunu 10 tl" yazar, yani, 10tl indirime girmiş, ve sen de oyunu 20 tlye alıyorsun.

Saf oynanış ve oyun konsepti üzerinden, modları ve kitleyi hesaba katmadan gurme edası ile değerlendirecek olursan elbette RDR2. Aradaki jenerasyon farkı iliklere kadar hissediliyor ve üzerindeki emek belki de GTA V'in V katı.

Oradaki sayılar oyunları aldığın fiyat değil, oyunlar ne kadar indirime girmiş onu söylüyor sana. Diyelim ki 30 Tl'lik bir oyun aldın. %33lük bir indirim var biliyorsun. Senin o dediğin yerde "x oyunu 10 tl" yazar, yani, 10tl indirime girmiş, ve sen de oyunu 20 tlye alıyorsun.
teşekkürler hocam

Tercih meselesi. Ağır ağır işleyen zengin hikaye yönünden, detayları yönünden bakarsan RDR2. Ama aksiyon, uçup kaçmak yönünden bakarsan GTA 5. Direkt "GTA 5 al" ya da "RDR2" al diyen fanboyları dinleme. Kendi tercihine göre al.

Hayırlı olsun hocam. Oyunun grafikleri size göre renk bakımından soluk gelirse ReShade yani grafik modu kurabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olabilirim kendim bizzat kurdum ve oyunun grafikleri renkler bakımından çağ atladı.

Çok sağ olun arkadaşlar RDR 2 aldım :)

Hayırlı olsun hocam. Oyunun grafikleri size göre renk bakımından soluk gelirse ReShade yani grafik modu kurabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olabilirim kendim bizzat kurdum ve oyunun grafikleri renkler bakımından çağ atladı.
Aslında sistem yetiyorsa onunla uğraşmayıp direkt Resolution Scale de açabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı