RDR2 Online'da küçük ok tarifi nasıl öğrenilir ve nasıl yapılır?

gentle boy

Centipat
Daha fazla  
RDR2 Online'de küçük ok yapmak istiyorum fakat tarifini bilmiyorum, nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fence gidip Small Game Arrow Pamphlet satın alman gerek. Sanırım 22 level olman gerekiyordu. Satın aldıktan sonra Satchel açıp (hatırladığım kadarıyla B tuşuna basılı tut) oradan satın aldığın Pamphlet'i bulup okuman lazım. Daha sonra craft edebilirsin.

Fence gidip Small Game Arrow Pamphlet satın alman gerek. Sanırım 22 level olman gerekiyordu. Satın aldıktan sonra Satchel açıp (hatırladığım kadarıyla B tuşuna basılı tut) oradan satın aldığın Pamphlet'i bulup okuman lazım. Daha sonra craft edebilirsin.
Çok teşekkür ederim akşam deneyeceğim.

Müsaitseniz daha detaylı anlatır mısınız nereden satın alacağım tarifi hala öğrenemedim.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim akşam deneyeceğim.

Müsaitseniz daha detaylı anlatır mısınız nereden satın alacağım tarifi hala öğrenemedim.
Kankam, Fence bul haritada oraya git satın al uzun süredir oynamıyorum hangi kasabada hatırlamıyorum ama saint denis Gus karşısında mıydı acaba bir bak emin değilim.

Geri
Yukarı