Sürprizbozan RDR2 sonu nasıl?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Spoiler yemek mi istiyorsunuz dünyanın en iyi oyununda ?

Arthur Morgan nasıl ölüyor? Hangi chapter? Hangi görev Arthur'un son görevi?
Micah ile ettiği kavga sonucu güçsüz düşüp gün doğumunu izleyerek veya gece (oyundaki rep sistemine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir) ölüyor. Chapter 6 sonunda ölüyor. Son görev ise Red Dead Redemption adıyla anılıyor.

Bugün Arthur öldü johna gectim geri arthura nasıl doneceğim yarim kaldi gibi hissediyorum. Cok kotu yapmislar oyunu harbi tum oyun it gibi aptal yerine koydular bizi en sonunda bacak yedim arkamdan.

RDR2'yi bitirdim simdi arthura nasıl donebiliriim YouTube'dan bir şey denedim olmadi :(

Son düzenleme:
Bugün Arthur öldü johna gectim geri arthura nasıl doneceğim yarim kaldi gibi hissediyorum. Cok kotu yapmislar oyunu harbi tum oyun it gibi aptal yerine koydular bizi en sonunda bacak yedim arkamdan.

RDR2'yi bitirdim simdi arthura nasıl donebiliriim YouTube'dan bir şey denedim olmadi :(
Dönemezsin.
Ancak mezarını ziyaret edebilirsin John karakteriyle.

Hacı öldüyse nasıl dönmeyi düşünüyorsun necromancy yok o evrende.

Geri
Yukarı