Oyun RDR2 Steam'de 379.50 TL!

• Konuyu başlatan 624694
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 95
  • Görüntüleme 13B
Ekonomimiz öyle bir hale geldi ki korsan oynarım diyenlere çok da bir şey diyemiyorum. Ama siz ne olursa olsun korsan oynamamaya çalışın.
Diğer oyunlar neyse de bu oyun dünyanın en popüler oyunlarından biri olduğu için içine virüs gömme ihtimalleri %99.9. Bu yüzden sisteminizi düşünüyorsanız korsan oynamamaya çalışın.
Ekonomi düzelmezse Steam fiyatı en fazla bu kadar düşer ama Epic Games fiyatını güncellemezlerse 98TL civarına düşüyor.
Durumlar böyleyken platformculuk yapmayalım. Sadece bu oyun değil, herhangi bir oyun nerede ucuzsa oradan alalım.

Red Dead Redemption 2 15 Mart tarihine kadar steamde 379,50 TL.
Steam çılgını olanlar oyunu alabilir
Bahar indirimlerinde de indirime girer mi sizce yoksa bir anda da indirime girip yine bu fiyata düşer mi?

Bunu alacak bir sürü insan vardır.

Vardır tabii.

Niye öyle dediniz, kırıldım. Az önce aldım. 90 TL iken alamamıştım.

Almayı düşünüyorum ben de.

Benim gibi tek platform takıntısı olanlar ve Epic Games'in istemcisinden midesi bulananlar için güzel.

Harbiden.

Zamanında ultimate edition'u 179 liraya alıp oynadığım her an verdiğim her kuruşu hak ettiğini düşünüyordum. Ki hak ediyor. Platform falan önemli değil nerede ucuz bulursanız satın alın. Benim bazı oyunlarım epic üzerinde, oyuna girdikten sonra hangi platform olduğunun önemi kalmıyor oyunun dünyasına kaptırıyorsun kendini.

Zamanında ultimate edition'u 179 liraya alıp oynadığım her an verdiğim her kuruşu hak ettiğini düşünüyordum. Ki hak ediyor. Platform falan önemli değil nerede ucuz bulursanız satın alın. Benim bazı oyunlarım epic üzerinde, oyuna girdikten sonra hangi platform olduğunun önemi kalmıyor oyunun dünyasına kaptırıyorsun kendini.
ultimate editin farkı nedir?

Red Dead Redemption 2 Steam'de indirime girmiş 379.50 lira olmuş almak isteyenler kaçırmasın.

Maalesef önceden 98 TL gibi bir fiyata düştüğünden dolayı. Alınmaz. 300 TL'ye. tabi ilerde satın alacaklar için güzel. ama 98 tl ye düşen oyunu. sonra 300 tl ye alınca kazık gibi geliyor bana.

Ekonomimiz öyle bir hale geldi ki korsan oynarım diyenlere çok da bir şey diyemiyorum. Ama siz ne olursa olsun korsan oynamamaya çalışın.
Diğer oyunlar neyse de bu oyun dünyanın en popüler oyunlarından biri olduğu için içine virüs gömme ihtimalleri %99.9. bu yüzden sisteminizi düşünüyorsanız korsan oynamamaya çalışın.
Ekonomi düzelmezse Steam fiyatı en fazla bu kadar düşer ama Epic Games fiyatını güncellemezlerse 98TL civarına düşüyor.
Durumlar böyleyken platformculuk yapmayalım. Sadece bu oyun değil, herhangi bir oyun nerede ucuzsa oradan alalım.

Bilmediğin konular hakkında konuşma birincisi olarak en meşhur oyunların korsan dağıtımcıları çok olduğu için virüssüz olanı bulmak çok kolay fakat bilinmeyen bir oyunun korsan dağıtımcısı az olacağından onun güvenilir olup olmadığından emin olamazsın çünkü başka alternatifi yok ve bu yüzden de fırsattan istifade virüs ekleyebilirler.

ultimate editin farkı nedir?
Hocam single playerda fazladan bedava at, ekstra ücretsiz silahlar ve ek soygun görevleri var bonus içerikler yani, online modda ise ekstradan at, silah var yine ve ek olarak kıyafet, altın bar bonusları. Arada o dönem 30 lira fark olduğu için ultimate daha mantıklı gelmişti.

Geri
Yukarı