RDR2 yeni kayıt açma

kuweyhan

Femtopat
Daha fazla  
Babam dedi ki oğlum oynadığın kovboy oyununu açsana biraz oynayayım (RDR2'den bahsediyor) kendisi az çok da oyunlardan anlıyor Max Payne, Far Cry vs bitirmiş adam ama şu yeni oyunlarda biraz zorlanıyor onuru düşürmesinden korkuyorum yeni oyun açmak istesem şu anki kaydım gidecek ne yapabilirim?

Kaydın gitmez. Oyundayken ESC'ye bas story kısmına gel New Game'den yeni oyun aç. Tutorial'dan sonra oyunu kaydederken hangi slota kaydedeceğini soruyor zaten, senin slottan farklı kaydederse ikiniz de kendi saveinizde oynayabilirsiniz.

Babam dedi ki oğlum oynadığın kovboy oyununu açsana biraz oynayayım (RDR2'den bahsediyor) kendisi az çok da oyunlardan anlıyor Max Payne, Far Cry vs bitirmiş adam ama şu yeni oyunlarda biraz zorlanıyor onuru düşürmesinden korkuyorum yeni oyun açmak istesem şu anki kaydım gidecek ne yapabilirim?

Oyunu kaydet oyundayken hikaye kısmından New Game'e bas ayrı slota kaydedilir.

ESC bas, Hikaye kısmına gel, Oyunu Kaydet kısmından kendi ilerlemeni kaydet önce boş bir slota, sonra tekrar Hikaye kısmından Yeni Oyun seçeneğine tıkla baştan bir oyun açar, eğer babanın kaydının gitmesini de istemiyorsan baban oynamayı bırakınca onun da geldiği ilerlemeyi aynı şekilde boş slota kaydet. Sonra Oyun yükle kısmından kendi kaydını yükleyip devam et.

Geri
Yukarı