RDR2'de Rhodes, Gun Store'daki tutsak nasıl kurtarılır?

SinanE.Z

Picopat
Daha fazla  
Red Dead Redemption 2 > Rhodes bölgesinde bulunan Gun Store kenarındaki bizden yardım isteyen tutsak arkadaşı nasıl kurtarabilirim?

Oyun bitirme yüzdesi:
%46.7

Silahçıya silah çektikten sonra bodrumda ne olduğunu soracağın bir seçenek çıkar, oradan sonrasını halledersin.
Sorun da o ya dükkana girince silah seçeneği kayboluyor. Dışarda silah alıp içeri girsemde adamın kafasına vuruyorum kanun ile basım derde giriyor

Sorun da o ya dükkana girince silah seçeneği kayboluyor. Dışarıda silah alıp içeri girsemde adamın kafasına vuruyorum kanun ile basım derde giriyor.

Satıcının üzerine fareyi götürüp sağ tuşa basılı tut sol tuşa bir kere bas adamın kafasına silah çeker ateş etmeden öyle bekle oyun yönlendirir seni.

Satıcının üzerine fareyi götürüp sağ tuşa basılı tut sol tuşa bir kere bas adamın kafasına silah çeker ateş etmeden öyle bekle oyun yönlendirir seni.
Yönlendrimiyor işte sorunda o dediğin gibi yapıyorum zaten ama adam dönüp kafama silah ile vuruyor sonra soygun diye şerif yardımcısı geliyor

Konuşmasam sence bu görevden haberdar olabilir miyim?

Evet, olabilirsin. İnternetten kaçırdığın görevlere bakıp bu görevi gördün ve yapmaya karar verdin, ancak konuşma ayrıntısını atladığını düşündüm belki. Çözüm bulmaya çalışıyoruz, agresif cevaplara gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı