Çözüldü Realme 6I DM-Verity Corruption ve Orange State hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Telefon birtakım işlemler sonucunda böyle oldu. Rootlayacağım ve bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var. Sanırım şimdi telefona stock ROM atmam gerekiyor bu halden kurtulmak için. Devamında ne yapmam gerekiyor? Stock ROM atma konusunda da yardıma ihtiyacım var.

Telefon: Realme 6I RMX2040.
@Umut Nas

Son düzenleme:
Çözüm
Dosyalar sifreli oldugu icin oyle gozukuyor olabilir. SD kart varsa ROM dosyasini SD karta atip o sekilde deneyin.
SD kart şart mı? Mevcut kartım yok çünkü de.

@Umut Nas TWRP atabilmek için evde bulduğum 1GB'lık SD kartı kullandım. Installation failed hatası verdi.

@Umut Nas Bir yol var mı?

@Umut Nas Sizin cevabınızı bekliyordum. Cevabınıza göre format data yapacaktım ve yaptım da. Telefon şu an açıldı. Şimdi rootlayacağız. Bunun için detaylıca yardımcı olur musunuz? Yeni konuya geçiyorum hocam.
Buradan asagilara inip ROM dosyasini secin:
Sonra da SP Flash Tool ile ROM flashlayin:
Ama bilgisayara takınca aygıt yöneticisinde gözükmüyor telefon. O kısım nasıl olacak?

Format atmayi dener misiniz? Stock Recovery mi bu arada?
Evet, stock ROM.
IMG_20221022_153245.jpg

Olmuyor. "Can not find the available network!" hatası veriyor. Evde Wi-Fi var ve kablosuz ağ çalışıyor.
Install from storage deyince dosyalar böyle gözüküyor.

Eki Görüntüle 1550587
Dosyalar sifreli oldugu icin oyle gozukuyor olabilir. SD kart varsa ROM dosyasini SD karta atip o sekilde deneyin.

Geri
Yukarı