Realme GT 2 pil süresi normal mi?

msport

Centipat
Makaleler
1
Merhaba. Telefonun şarjı az gidiyor gibi hissettiğim için 1 haftadır pil takibi yapıyorum. Forumdan ve diğer forumlardan bazı arkadaşlar oyun oynadıkları halde 8-10 saat ekran süresi aldıklarını yazmışlar fakat ben sadece gündelik işler yaptığım halde %20'ye kadar genelde 5.5 saat civarı veriyor. Sizce pil süresi iyi mi?
Dün gece 11 gibi %100'den sonra şarjdan çektim ve gece boyu şarja takılı kalmadı, şu an kullanım böyle.

Screenshot_2023-12-06-16-56-15-95_0ba066473b79d6e213a1f6f52505e2ee.jpg

Merhaba. Telefonun şarjı az gidiyor gibi hissettiğim için 1 haftadır pil takibi yapıyorum. Forumdan ve diğer forumlardan bazı arkadaşlar oyun oynadıkları halde 8-10 saat ekran süresi aldıklarını yazmışlar fakat ben sadece gündelik işler yaptığım halde %20'ye kadar genelde 5.5 saat civarı veriyor. Sizce pil süresi iyi mi?
Dün gece 11 gibi %100'den sonra şarjdan çektim ve gece boyu şarja takılı kalmadı, şu an kullanım böyle.

Eki Görüntüle 2043355
Cihaz yeni mi?

Normal maksimum 1 bilemedin 1.5 ay ama mesela bende GT 2 Pro var. 3-4 ayı buldu. Ondan sonra ekran süreleri daha iyi olmaya başladı, belki de bana öyle gelmiştir. Tabii bu süreler kullanıma bağlı olarak çok değişir, aynı cihaz olsa bile.

Hocam dün bir düzelir gibi oldu %20'ye kadar 6 saat 15 dk civarı bir süre verdi ama bugün tekrar eski haline döndü hiç ayarı yok bunun :D

Düşük sayılar ama realme GT 2'den muazzam batarya beklemek hatalı olur. Snapdragon 888 yongasindan güç alıyor ve az tüketiyor dersek yalan olur.
Yine de belirtmem gerekir ki 6 saat az değerler.
Hocam dün bir düzelir gibi oldu %20'ye kadar 6 saat 15 dk civarı bir süre verdi ama bugün tekrar eski haline döndü hiç ayarı yok bunun :D
Kullanım etkiliyordur. Farklı bir şey yaptınız mı? Oyun vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı