Realme GT 2 telefon kendi kendine uygulama ve oyun indiriyor

xbaranhub

Centipat
Daha fazla  
İnternetten Realme telefon aldım kendime ve anneme. İki telefonda da aynı sorun var. Her dakika bir uygulama indiriyor, bazen duruyor 1 hafta sonra tekrardan indirmeye başlıyor. Anlayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten Realme telefon aldım kendime ve anneme. İki telefonda da aynı sorun var. Her dakika bir uygulama indiriyor, bazen duruyor 1 hafta sonra tekrardan indirmeye başlıyor. Anlayan var mı?

Nereden indirdiği önemli. Anlaşma reklam gibi düşünülebilir. Samsung progrmaında otomatik güncelleme ve indirme yaşayanlarda oluyordu. Uygulama iznini kaldırdıklarında çözüme ulaştılar. Sizde nereden indirdiğini teyit ederseniz o şekilde çözülebilir.

Nereden indirdiği önemli. Anlaşma reklam gibi düşünülebilir. Samsung progrmaında otomatik güncelleme ve indirme yaşayanlarda oluyordu. Uygulama iznini kaldırdıklarında çözüme ulaştılar. Sizde nereden indirdiğini teyit ederseniz o şekilde çözülebilir.
Play store'den indiriyor ama benim anlamadığım garip bir şey var mesela üst üste 5 farklı face app uygulaması indiriyor başkası mı kontrol ediyor bu telefonu diyorum telefonun ilk geldiği gün 1 hafta boyunca arcade oyunları indirdi daha sonra durdu düzeldi zannettim gene başladı aynı sorun sabah telefona bakıyorum bir sürü uygulama indirmiş

Yeni konular

Geri
Yukarı