Realme GT2 46 derece olması normal mi?

Screenshot_2023-08-06-18-15-56-50_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg
Hocam benim mesajıma gelip ekran görüntüsünü atar mısınız?

Bu bir soru sorusu değilse olmuyor zaten.
Değil galiba

Öyle normal kullanım Instagram, YouTube falan 45 dereceleri görüyor anormal mi, zarar verir mi telefona? Şarjda da batarya çok ısınıyor 47 derece olmuştu geriyor bu telefon beni.

Bu bahsettiğiniz sıcaklık bataryanın sıcaklığı mı yoksa işlemci sıcaklığı mı? Genellikle ikisi karıştırılır. İşlemci için bu değerler acayip normal ama bir batarya için kesinlikle sıkıntılı. Bir de YouTube'da 45, daha yoğun kullanımlarda kim bilir ne kadar olur.

Bu bahsettiğiniz sıcaklık bataryanın sıcaklığı mı yoksa işlemci sıcaklığı mı? Genellikle ikisi karıştırılır. İşlemci için bu değerler acayip normal ama bir batarya için kesinlikle sıkıntılı. Bir de YouTube'da 45, daha yoğun kullanımlarda kim bilir ne kadar olur.

Hocam batarya sıcaklığı yazıyor, telefon soğutucu takıp sıcaklığı kontrol alması gerekiyor, aksi takdirde sahibinin elinde C4 gibi patlar.

Yok bahsettiğim değer işlemci batarya şarjda ısınıyor sadece 45 oluyor hep.

Hocam batarya sıcaklığı yazıyor, telefon soğutucu takıp sıcaklığı kontrol alması gerekiyor, aksi takdirde sahibinin elinde C4 gibi patlar.
Yok işlemci sıcaklığını kastettim batarya normalde ısınmıyor ama şarjda o sıcaklığı görüyor şarjda patlar mı diye endişe ediyorum

Yok bahsettiğim değer işlemci batarya şarjda ısınıyor sadece 45 oluyor hep.

Yok işlemci sıcaklığını kastettim batarya normalde ısınmıyor ama şarjda o sıcaklığı görüyor şarjda patlar mı diye endişe ediyorum.

İşlemci için bu çok dert edilecek bir durum değil. Bataryanın şarjda ısınması da normal ki her telefonda oluyor.

Geri
Yukarı