Diğer Realme GT2 Pro neden elden çıkartılmaya çalışılıyor?

redd34

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Evet fiyatına göre muhteşem ötesi bir telefon. Ekranıyla, çipsetiyle gerçekten güzel bir telefon ama alan arkadaşlar sarı uygulamada üstüne kar koymadan elden çıkarmaya çalışıyor. Ben anlam veremedim açıkçası... Arayüzüne alışamadım veya aldığım fiyata veriyorum gibi açıklamalar mevcut. Telefonun bir sorunu mu var?

1681547625054.png
1681547634305.png
1681547822059.png
1681547701146.png
1681547681626.png

Dosya Ekleri

• 1681547656745.png
    1681547656745.png
    198,3 KB · Görüntüleme: 51
Şimdi çoğu insan "Xiaomi, Samsung ve iPhone" arayüzüne alıştığından ve biraz kendi egolarından dolayı(çevreden kaynaklı da etkisi oluyor) telefonu satma kararına varıyor olabilir. Daha önce hiç Oppo, OnePlus veya Realme kullanmayan adamın bunu yapması da aşırı normal. Çünkü başta aşırı sade geliyor telefon.

Dolandırıcılık da olabilir kim düşerse hesabıda yapılıyor olabilir veya değişeni vardır bilinmez yok mağazadan yok söyle böyle itibar etmiyorum ben veya kayserilee arkadaşımızın dediği ihtimalde olabilir..

Evet fiyatına göre muhteşem ötesi bir telefon. Ekranıyla, çipsetiyle gerçekten güzel bir telefon ama alan arkadaşlar sarı uygulamada üstüne kar koymadan elden çıkarmaya çalışıyor. Ben anlam veremedim açıkçası... Arayüzüne alışamadım veya aldığım fiyata veriyorum gibi açıklamalar mevcut. Telefonun bir sorunu mu var?

Eki Görüntüle 1740674Eki Görüntüle 1740675Eki Görüntüle 1740683Eki Görüntüle 1740680Eki Görüntüle 1740678

Şu an o cihazdan yazıyorum A73'ten geçtim çok daha iyi ve daha sıkıntısız bir cihaz. Satma mevzusunu bilemiyorum belki insanlar 8gen1'in oyun içi ısınmasından dolayı satıyordur diyeceğim ama bizim millet yıllarca çok daha fazla ısınan telefonlar kullandı ve bu telefon arayüzde asla ısınmıyor.

Şu an o cihazdan yazıyorum A73'ten geçtim çok daha iyi ve daha sıkıntısız bir cihaz. Satma mevzusunu bilemiyorum belki insanlar 8gen1'in oyun içi ısınmasından dolayı satıyordur diyeceğim ama bizim millet yıllarca çok daha fazla ısınan telefonlar kullandı ve bu telefon arayüzde asla ısınmıyor.
Nasıl cihaz, önerir misiniz? Hangi siteden aldınız?

Nasıl cihaz, önerir misiniz? Hangi siteden aldınız?

Ekran, kamera, stabilite mükemmel ama oyuncu iseniz önermem. Teknosa'dan kendim aldım. Yazılımı stabil ama çok sade haberiniz olsun. Telefon günlük kullanımda, arayüzde ısınmasa dahi genshin tarzı ağır oyunlarda sapıtabiliyor o da cihazın değil "mükemmel bir marka" olan Samsung'un ürettiği 8gen1'in suçu ve S22 serilerinde kullanılan işlemci ile aynı olmasina rağmen yazın video çekerken kapanan S22'ler ile alakası yok çünkü sağlam bir soğutması var.

Ekran, kamera, stabilite mükemmel ama oyuncu iseniz önermem. Teknosa'dan kendim aldım. Yazılımı stabil ama çok sade haberiniz olsun. Telefon günlük kullanımda, arayüzde ısınmasa dahi genshin tarzı ağır oyunlarda sapıtabiliyor o da cihazın değil "mükemmel bir marka" olan Samsung'un ürettiği 8gen1'in suçu ve S22 serilerinde kullanılan işlemci ile aynı olmasina rağmen yazın video çekerken kapanan S22'ler ile alakası yok çünkü sağlam bir soğutması var.

Oyunlarda ısınma sorunu var yani.

Oyun oynamıyorum. Benim için önemli olan günlük kullanım, batarya ve kamerası. Kamerası çok iyi değil diye okudum ama özellikleri mukabilinde hala ilk tercihim. Stoğa girerse diye bekliyorum, bakalım. S21 FE de güzel telefon. Stoğa girene kadar S21 FE indirime girerse onu da alabilirim. Hiç acelem yok. Nokia'm ve yılan oyunum ile mutluyum.

Hala 13bine satiliyorsa iyi ama güvenilir mi bilm

Oyun oynamıyorum. Benim için önemli olan günlük kullanım, batarya ve kamerası. Kamerası çok iyi değil diye okudum ama özellikleri mukabilinde hala ilk tercihim. Stoka girerse diye bekliyorum, bakalım. S21 FE de güzel telefon. Stoka girene kadar S21 FE indirime girerse onu da alabilirim. Hiç acelem yok. Nokia'm ve yılan oyunum ile mutluyum.

S21FE batarya konusunda üzer hocam. S20FE daha iyi bir tercih olur.

Oyunlarda ısınma sorunu var yani.
Evet, Samsung sağolsun. Bu arada profilime girip işlemci derecelerine bakabilirsin.

Geri
Yukarı