Realtek Audio Console inmiyor

XTCS

Zeptopat
Daha fazla  
Anakart'ım A520M-K V2 bilgisayara format attım Realtek Audio Console'yi indirdim Driver Booster'den güncelleme yaptım. Sonra açmayı denedim açılmadı komple kaldırdım indiriyorum. Realtek HD Audio driver diye görünüyor fakat Realtek Audio Console hiçbir yerde çıkmıyor bulamıyorum.

Driver Booster kullanmamalısın. Hatta kendin driver indirmeye de gerek yok, Windows güncellemesi tüm sürücüleri yüklüyor. Sorun yaşadığında anakartın resmi sitesinden indiriyorsun.

Ses ile ilgili kurulu ne varsa silip, anakartın resmi sayfasındaki sürücüleri deneyebilirsin. Genelde birkaç tane seçenek olur. Olmadı DDU ile sürücüleri daha sağlam şekilde silebilirsin, zannedersem her sürücü için işe yarıyor.

Ama yol yakınken bir kez daha temizinden Windows kurmanı tavsiye ederim. Driver Booster sakın kullanma.

Driver Booster kullanmamalısın. Hatta kendin driver indirmeye de gerek yok, Windows güncellemesi tüm sürücüleri yüklüyor. Sorun yaşadığında anakartın resmi sitesinden indiriyorsun.

Ses ile ilgili kurulu ne varsa silip, anakartın resmi sayfasındaki sürücüleri deneyebilirsin. Genelde birkaç tane seçenek olur. Olmadı DDU ile sürücüleri daha sağlam şekilde silebilirsin, zannedersem her sürücü için işe yarıyor.

Ama yol yakınken bir kez daha temizinden Windows kurmanı tavsiye ederim. Driver Booster sakın kullanma.
Yani bir daha mı sıfırlayayım bilgisayarı Windows 11 kullanıyorum

Evet ama sonra sadece Windows güncellemelerini yap.
Tamamdır deneyip geri dönüş sağlarım cevabınız için teşekkür ederim.

Sıfırlamadan önce DDU ile denedim realteki seçip sildim ve sorunum çözüldü teşekkür ederim cevabınız için Çözüldü olarak nasıl işaretleyebilirim ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı