Rebelx beta oyuncu koltuğu Pro alınır mı?

https://www.rebelx.com.tr/rebelx-beta-oyuncu-koltugu-pro-siyah-83
Koltuk güzel indirime girmiş alınır mı? Kullananlar var mı?

Resimlerinden bile çok ucuz malzeme kullanıldığı belli oluyor dostum eğer gerçekten bütçen yoksa yönetici koltuğu alman daha iyi olur.

Resimlerinden bile çok ucuz malzeme kullanıldığı belli oluyor dostum eğer gerçekten bütçen yoksa yönetici koltuğu alman daha iyi olur.

İndirimde diye sormuştum eğer kötüyse bütçemi arttırıp farklı koltuklara yönelebilirim.

İndirimde diye sormuştum eğer kötüyse bütçemi arttırıp farklı koltuklara yönelebilirim.

Boyunu ve kilonu bilmiyorum ama ben kendim için bu koltuklara bakıyorum eğer olur da bütçeni bu kadar arttırabilirsen diye buraya atıyorum.

H

Hocam güzel fiyatına göre çok fazla bir şey beklemiyordum ama daha tahminimden daha kaliteli geldi. Kusur olarak görülebilirse kargolama şekli bir tık kötüydü başka bir sorunu yoktu.
Daha 1 ay bile olmamış tabi hocam çok belli olmaz sorunları falan ama ben de bunu mu alsam yoksa 9 taksite BİM'den xDrive Toryum mu alsam diye kararsız kaldım. Bu galiba daha büyük bi koltuk, oturma genişliği açısından problem oluşturmaz gibi duruyor ama uzun süre kullanımda nasıl bir dezavantaj oluşturur bilinmez.

H

Hocam güzel fiyatına göre çok fazla bir şey beklemiyordum ama daha tahminimden daha kaliteli geldi. Kusur olarak görülebilirse kargolama şekli bir tık kötüydü başka bir sorunu yoktu.
Hocam bu arada fotoğraflarında, oturduğumuz kısmın süngeri çok ince gözüküyor ama size gelen ürün de mi aynı şekilde ince acaba? Galiba bu modeli alacağım ama kalitesi konusunda kararsız kaldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı