Red Dead Redemption 1 PC'ye geliyor!

Xbox 360 emülatöründe birax problemli olsa'da oynuyorum hem türkçe yaması'da var daha ne işte. Şunu belirtmek isterim ki RDR2 oynadıktan sonra çok büyük bir downgrade gibi hissettiriyor. Her şey fazla yarım yamalak gibi sanki RDR2 demosunu oynuyorum. O sebeple tavsiyem eğer RDR serisine başlamayı düşünüyorsanız önce RDR1'den başlayın inanın daha çok keyif alırsınız.

Umarım +10 yıllık bir oyun olduğunu unutturacak kadar güzel çıkar.
PS5 portu bile 30FPS çalışan(Sonradan millet isyan edince 60 FPS güncellemesi geldi) bir oyundan bahsediyoruz.

Konu içerisinde PC portunun özel bir şey olacağını sananlar olmuş ama bu Double Eleven'ın Nintendo Switch ve PS5 için 30FPS olarak çıkardığı orijinal oyunla hiçbir görsel farkı olmayan ve ona rağmen nasıl olsa alan enayiler var kafasıyla 50 dolardan satılan portun PC versiyonu olmuş olacak. Ha çıktığında millet 50 dolar verip alacak mı, evet alacak fakat PC'ye daha önce hiç çıkmadığı için ne kadar eski de olsa PC oyuncularının bu oyuna 50 dolar verecek olmasına kızmıyorum. Asıl hatayı PS ve Xbox kullanıcıları bu oyunu en çok satanlar listesine soktuğunda yaptı.

Xbox 360 emülatöründe birax problemli olsa'da oynuyorum hem türkçe yaması'da var daha ne işte. Şunu belirtmek isterim ki RDR2 oynadıktan sonra çok büyük bir downgrade gibi hissettiriyor. Her şey fazla yarım yamalak gibi sanki RDR2 demosunu oynuyorum. O sebeple tavsiyem eğer RDR serisine başlamayı düşünüyorsanız önce RDR1'den başlayın inanın daha çok keyif alırsınız.
RDR2'yi oynadıktan sonra RDR1'in biraz düşürülmüş bir versiyon gibi hissettirdiğine katılıyorum. Grafikler ve oynanış kesinlikle o kadar cilalı değil, ancak hikaye ve karakterler hala aynı derecede harika.

Beklenen hareketti. RDR 3'ü geliştirmek bayağı maaliyetli olacaktır. O süreç içerisinde oyuncuları oyunsuz bırakmamak için RDR1'i PC'ye getiriyorlar. @Osman Nuri23'ün de dediği gibi sadece PC'ye getirirler, oyun için ekstra bir şey beklemeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı