Red Dead Redemption 2 bulanık görüntü

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
Ultra ayarlarda bu görüntü ne arkadaşlar kafayı yiyeceğim. Resimin boyutunu küçülttüm belki daha da kötüleşti görüntü ama oyunda karşımdakilerin yüzleri bulanık karşı taraf hep bulanık gözüküyor. Ama ara sahnelerde görüntüler muhteşem.

Dosya Ekleri

• ultra ayar-min.png
    ultra ayar-min.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 92
  • ultra ayar 2-min.png
    ultra ayar 2-min.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 95
  • bulanık 3-min.png
    bulanık 3-min.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 92
Sistemi bilmiyorum tabii ama DLSS açık mı hocam ben de açıkken yüzler saçlar kötüydü kapatınca düzelmişti açıksa kapatmayı bir deneyin derim.

FSR yad DLSS açık mı? Kapatmayı deneyin.

Ultra ayarlarda bu görüntü ne arkadaşlar kafayı yiyeceğim. Resimin boyutunu küçülttüm belki daha da kötüleşti görüntü ama oyunda karşımdakilerin yüzleri bulanık karşı taraf hep bulanık gözüküyor. Ama ara sahnelerde görüntüler muhteşem.

Yanlış hatırlamıyorsam resulation scale diye bir ayar var. O ayarı 4/5 yaparsanız düzeliyor. Ama FPS düşüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hareket ederken bulanıyor, durduktan birkaç saniye sonra düzeliyorsa TAA ile alakalı bir durum, oyundaki TAA maalesef bu şekilde. Bunun çözümü TAA keskinliği ayarıyla oynamak ve göze hitap eden şekilde ayarlamak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an TAA keskinleştirme Full çözünürlüğü X1.500 yaptım düzeldi ama dediğim gibi FPS yüksek olmasına rağmen akıcılık yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı