Redmi 8A PC'de görünmüyor

Myhtical

Femtopat
Daha fazla  
Bu cihazı ilk aldigimda sıkıntısız her PC'de gözüküyordu. Şu anda MIUI 12.5'da ve orijinal kablo dışında bir kablo kullanıyorum. Herhangi PC'de denedigimde aygıt yöneticisinde bile çıkmıyor. Sıkıntısı ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu cihazı ilk aldigimda sıkıntısız her PC'de gözüküyordu. Şu anda MIUI 12.5'da ve orijinal kablo dışında bir kablo kullanıyorum. Herhangi PC'de denedigimde aygıt yöneticisinde bile çıkmıyor. Sıkıntısı ne olabilir?
Orijinal kablo dışındaki kabloda veri aktarma özelliğinin olmaması mümkün müdür acaba?

Telefondan , bağlantı seçenekleri çıkması gerekiyor. Aynı telefona sahiptim , bildirim panelini kaydırıjnca farklı bir menü olur. Ona tıklayınca "Yalnızca Şarj" seçenği aktif olmalı şuan. Onu kullanacağınız duruma getirip sorununuzu çözebilirsniz.

Telefondan, bağlantı seçenekleri çıkması gerekiyor. Aynı telefona sahiptim, bildirim panelini kaydırıjnca farklı bir menü olur. Ona tıklayınca "yalnızca şarj" seçenği aktif olmalı şu an. Onu kullanacağınız duruma getirip sorununuzu çözebilirsniz.

Onu ayarlardan da çözülüyor diye biliyorum. Driver yüklü olması gerekiyor mu? Çünkü önceden driver yüklü olmasa bile cihaz PC'ye atıyordu sanırım.

Onu ayarlardan da çözülüyor diye biliyorum. Driver yüklü olması gerekiyor mu? Çünkü önceden driver yüklü olmasa bile cihaz PC'ye atıyordu sanırım.
Ben driver vs. yüklememiştim hiç

Geri
Yukarı