Redmi 9 Pro main menuye atıyor

Hasan_Usta

Femtopat
Daha fazla  
Selam
Benim Xiaomi (Redmi 9 Pro) tam olarak 3 gundur 3 kez main menu atiyor ve reboot dememe ragmen cikilmiyor. Artik formatlamaktan biktim. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam youtubede yardimci olucak video varsa onerebilirmisiniz baska yolu varmi bide
Garantisi varsa servise gönderin yoksa yazılımsal bir hata büyük ihtimal sıfırlamak çözüm olmadıysa fastbootdan rom atmayı deneyin. Bir video buldum ama unutmayın fastboot kilidi açarsanız cihazınızın garantisi iptal olacaktır ve yanlış rom atar yanlış seçeneği seçerseniz telefonunuz brick olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Garantisi varsa servise gönderin yoksa yazılımsal bir hata büyük ihtimal sıfırlamak çözüm olmadıysa Fastboot'dan ROM atmayı deneyin. Bir video buldum ama unutmayın Fastboot kilidi açarsanız cihazınızın garantisi iptal olacaktır ve yanlış ROM atar yanlış seçeneği seçerseniz telefonunuz brick olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunu telefoncular yapar mı yaparsa kaça yapar garantisi olsa gönderirdim maalesef yok teşekkürler yardım için.

Kaçak mı cihaz? Ne yaptınız da böyle oldu?

Kaçak olması lazım ve ilk başta telefonu yeniden başlatınca bu yere geçti internette reboot yapınca düzelir diyorlarda duzelmiyor gene aynı yere atıyor çoğu kişide aynı hatayı gördüm yazılım hatası diyorlar yarın bir telefoncuya götüreceğim bakacağım neyi varmış.

Kaçak olması lazım ve ilk başta telefonu yeniden başlatınca bu yere geçti internette reboot yapınca düzelir diyorlarda duzelmiyor gene aynı yere atıyor çoğu kişide aynı hatayı gördüm yazılım hatası diyorlar yarın bir telefoncuya götüreceğim bakacağım neyi varmış.

Mi Flash ile ROM yükleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı