Redmi Note 10s oyunlarda kasıyor

Isı derecesine bakmadım fakat bende de PUBG oynuyorum oynarken telefon bir anda cızırtı oluyor hayvan gibi drop yiyorum sen nasıl çözdün.
Bıraktım çözmedim. Gittim S7 edge aldım oyun oynamayı da bıraktım. Eylülde S21 veya S20 Ultra alıp kurtulucam şu Xiaomi zulmünden.

Son düzenleme:
Bataryam bozuk biraz benim ondan kaynaklı sanırım.
Batarya ile uzaktan yakından alakasız bir durum. Tamamen anakart sıkıntısı. Samsung vs. alın ya da xiaomi alacam diyosan Mİ veya POCO serisi al. Note serisinden kesinlikle uzak durmalısın. Note serisinin tek güzel bir modeli vardı o da note 8 pro idi.

Batarya ile uzaktan yakından alakasız bir durum. Tamamen anakart sıkıntısı. Samsung vs. alın ya da Xiaomi alacağım diyorsan mi veya POCO serisi al. Note serisinden kesinlikle uzak durmalısın. Note serisinin tek güzel bir modeli vardı o da Note 8 Pro idi.

Isınma sorunu bataryadan batarya değişirse ısınma sorunu da ortadan kalkar mantıken de droplar kalkar diye düşünüyorum.

Isınma sorunu bataryadan batarya değişirse ısınma sorunu da ortadan kalkar mantıken de droplar kalkar diye düşünüyorum.
Isınan şey anakart batarya değil. İstediğini yap. Sorunu bu şekilde çözebileceğini hiç sanmıyorum. Note 10s kötü oyun oynatamayan 50+ derecede drop yapan değişik bir telefon.

Bıraktım çözmedim. Gittim S7 Edge aldım oyun oynamayı da bıraktım. Eylül'de S21 veya S20 Ultra alıp kurtulacağım şu Xiaomi zulmünden.

G95 Helio ısınınca performans çekirdeklerini ve verim çekirdeklerini kapatır (2)X çekirdek A55 farklı uygulamalar ile bakarsanız bu daha fazla öngörülebilir terchiniz bu cihazı soğutmakta olsa bir diğer dediğiniz cihazlar ısınsa bile zorluk çıkartmayacaktır.

G95 Helio ısınınca performans çekirdeklerini ve verim çekirdeklerini kapatır (2)X çekirdek A55 farklı uygulamalar ile bakarsanız bu daha fazla öngörülebilir terchiniz bu cihazı soğutmakta olsa bir diğer dediğiniz cihazlar ısınsa bile zorluk çıkartmayacaktır.

Yani fan alırsam çözülür mü sorun?

Global 12.5.16.0 ROM + genom kernel + root + thermal module kurarsan bütün sorunlar çözülecektir.

Telefon yurt dışı.

Yeni konular

Geri
Yukarı