Redmi Note 12 internet bağlantısı kopuyor

HighestUse

Picopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Yahu o kadar sinirliyim ki anlatamam. Ağustos ayında Redmi Note 12 satın aldım sıfır kapalı kutu. Ama bu cihaz devamlı internetten kopuyor. 5GHz'de denedim 2.4GHz'de denedim yok, yine kopuyor. Defalarca format attım yine düzelmiyor. Kafayı yiyeceğim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu o kadar sinirliyim ki anlatamam. Ağustos ayında Redmi Note 12 satın aldım sıfır kapalı kutu. Ama bu cihaz devamlı internetten kopuyor. 5GHz'de denedim 2.4GHz'de denedshthim yok, yine kopuyor. Defalarca format attım yine düzelmiyor. Kafayı yiyeceğim. Yardımcı olursan.

Dostum aynı sorun benim POCO X3 telefonumdada olmuştu ancak sadece 5GHz de kullandığımda oluyordu internet sağlayıcım ile görüştüğümde interneti sıfırladılar ve sorunum düzeldi.

Dostum aynı sorun benim POCO X3 telefonumdada olmuştu ancak sadece 5GHz de kullandığımda oluyordu internet sağlayıcım ile görüştüğümde interneti sıfırladılar ve sorunum düzeldi.

İnşallah düzelir hocam yarın ilk iş servis sağlayıcımı arayacağım. Xiaomi müşteri hizmetlerini bile aradım sonuç yok.

Geri
Yukarı