Redragon Dark Avenger K568 alınır mı?

Alınmaz yay sesi çok kulaklıktan bile duyuluyor, duyulmasa bile hissediliyor. Yağlama yaparsan bayağı azalıyor ama.

Hocam o nasıl bir ses ya, örnek video vs var mı internette? Kulak üstü kulaklıktan bile geliyorsa aşırı fazla olması gerekiyor.

Hocam o nasıl bir ses ya, örnek video vs var mı internette? Kulak üstü kulaklıktan bile geliyorsa aşırı fazla olması gerekiyor.

Kulaklıkla duyulmuyor, kulaklık takmasam da beni rahatsız etmiyor, kişiden kişiye göre değişir. Bir video çektim izleyip kendin karar verebilirsin:

Benim dediğim model K568R bu arada senin modelin hangisi bilmiyorum fakat K568R'de bundan daha çok geliyor yay sesi tang tung ediyor.

Kulaklıkla duyulmuyor, kulaklık takmasam da beni rahatsız etmiyor, kişiden kişiye göre değişir. Bir video çektim izleyip kendin karar verebilirsin:

Şu anki klavyemden ekstra bir ses yaptığını sanmıyorum, yay sesi de çok duyamadım clicky sesi duydum genel olarak. Benim şu an kullandığım klavyede de yay sesi var sorun olacağını sanmıyorum sanırım alacağım. Ama yine de birkaç klavyeye daha göz gezdireceğim.

Benim dediğim model K568r bu arada senin modelin hangisi bilmiyorum fakat K568R'de bundan daha çok geliyor yay sesi tang tung ediyor.

Arkadaş "K565R-1 rudra kullanıyorum" deyince onu sormuştum hocam.

Son bir soru daha sorayım hocam, normalde Logitech kullanıyorum demişsiniz. Aktif olarak kullandınız mı bu klavyeyi? Herhangi bir sorun vs yaşadınız mı yay sesi dışında? Yay sesi benim için çok kritik bir nokta değil şu anki klavyemde de mevcut çünkü.

Son düzenleme:
@Zerolite Hayır hiçbir sorun yaşamadım, G413'ün Romer G switchi olduğu için bunu kullandıktan sonra G413'e geçince onun sessizliğine dayanamayıp tekrardan K565R-1'i bağladım ve blue switch sesiyle mutluyum, sadece G413'te daha tuşa dokunur dokunmaz algılıyor ama Redragon'da tuşa tam basmak gerekiyor, tabii bu da switch ile alakalı bir durum, onun dışında hiçbir problem yok. Bir de ışığın parlaklığı sanki az gibi geliyor diğer klavyelere göre. 700 TL bütçeye alternatif bir klavye var mı bilmiyorum, ben K565R-1 tercih ettim, sana da öneririm.

@Zerolite hayır hiçbir sorun yaşamadım, G413'ün Romer G switchi olduğu için bunu kullandıktan sonra G413'e geçince onun sessizliğine dayanamayıp tekrardan K565R-1'i bağladım ve blue switch sesiyle mutluyum, sadece G413'te daha tuşa dokunur dokunmaz algılıyor ama Redragon'da tuşa tam basmak gerekiyor, tabii bu da switch ile alakalı bir durum, onun dışında hiçbir problem yok. Bir de ışığın parlaklığı sanki az gibi geliyor diğer klavyelere göre. 700 TL bütçeye alternatif bir klavye var mı bilmiyorum, ben K565R-1 tercih ettim, sana da öneririm.

Hocam 1400-1500'e kadar baktım ama o bütçelere çıktığımda da Redragon'dan çok farklı performans verecek klavyeler göremedim. Ondan dolayı dedim sanırım bu akşam vereceğim siparişi.

@Zerolite hayır hiçbir sorun yaşamadım, G413'ün Romer G switchi olduğu için bunu kullandıktan sonra G413'e geçince onun sessizliğine dayanamayıp tekrardan K565R-1'i bağladım ve blue switch sesiyle mutluyum, sadece G413'te daha tuşa dokunur dokunmaz algılıyor ama Redragon'da tuşa tam basmak gerekiyor, tabii bu da switch ile alakalı bir durum, onun dışında hiçbir problem yok. Bir de ışığın parlaklığı sanki az gibi geliyor diğer klavyelere göre. 700 TL bütçeye alternatif bir klavye var mı bilmiyorum, ben K565R-1 tercih ettim, sana da öneririm.

Hocam elime klavye ulaştı, hatta şu an o klavye ile yazıyorum. Ancak merak ettiğim bir şey var. Enter tuşu diğer tuşlardan daha farklı bir ses çıkartıyor. Sizde de böyle mi?

Daha tok bir ses sahip.

Son düzenleme:
@Zerolite Evet hocam bende de öyle, hayırlı olsun bu arada güle güle kullan.

Geri
Yukarı