Reeder marka tablet alınır mı ?

MMBT

Hectopat
Daha fazla  
S.a 300-350 TL civarı fiyatlar da tablet alacağım ekranı büyük olsun 9-10 inç falan aklımda bir ürün var markasını ilk defa duydum kullanan varsa veya bilen varsa ürün hakkında bilgi verebilir mi ürün bu :http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/pr...blet-PC,103452,471115,1550619.html?langId=-14

Şu iki ürünü de alabilirim boyutları aynı onların da :
  1. http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/pr...C-Siyah,103452,471115,1973876.html?langId=-14
  2. http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/pr...71115,1940523.html?langId=-14#teknik-bilgiler

Şöyle bir video da var ürünle ilgili :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim vardı. Yaklaşık 3 sene önce. Ekranı'na çok azıcık üstüne bastım. Sinek yakalarken. Ekranı bozuldu falan. Ama ben memnundum. Beğendiğim bir üründü. Sonuçta ne kadar da olsa benim hatamdı. 11.5 inç di ekranı.

Oyun oynarken falan sıkıntı yaratmıyor değil mi ? Aynen sırf ekranı büyük diye onu tercih ediyorum zaten sadece markayı tanımıyorum işte ilk defa duydum.Sende ki Reeder A10İC olan sürümü değil mi ?

REEDER olan tablet açılmış ve geri gönderilmiş güvenemiyorum 2 tabletten hangisi daha iyi ? NAVİTECH ve POLYPAD dan ?

Oyun oynarken falan sıkıntı yaratmıyor değil mi ? Aynen sırf ekranı büyük diye onu tercih ediyorum zaten sadece markayı tanımıyorum işte ilk defa duydum.Sende ki Reeder A10İC olan sürümü değil mi ?
Hayır, bendeki sürümü REEDER maxi 5 olması lazım. Dediğim gibi şarj sorunu vardı, hızlı bitiyordu. Ama ben yerinizde olsam APPLE alırdım. Biraz daha para biriktirip.

REEDER olan tablet açılmış ve geri gönderilmiş güvenemiyorum 2 tabletten hangisi daha iyi ? NAVİTECH ve POLYPAD dan ?

Hım... neyi alıntıla yaptınız ? Ve başka bir yorumu olan var mı ? bu forumun tablet bölümüne pek fazla ilgi yok adminler den bile ilgi yok :D

Hee pardon benim yazdığımı alıntıla yaptınız sandım da 2.elleri bile pahalı apple nin :D Neyse o zaman şimdilik aklımda Reeder var benim ama PolyPad de ilgimi çekti bayağı pil olarak daha iyi diğerlerine göre.

Reeder hakkında kötü yorum çok. Biraz araştırırsanız görebilirsiniz.

Dostum tab 4 bos yatirim reeder w7ic kullaniyorum cok memnunum ayrica cok eski urunlere bakiyorsun ben w7ic yi 189 tl ye aldim 4 cekirdekli windows 8.1 yaninda 1 yil office 2013 (publishe, outlook dahil)+ skype tan her ay 60 dk sabit hatlara cagri + onedrive sinirsiz depolama hediyesi 1 gb ramli ama gayet seri normal pc gibi telefona tablete rom, root icin aldim gayet iyi fakat bu modelin sarji sıkıntı sen 279 tllik baktigin icin reeder a8iq onerirm onda bu ozelliklerin hepsi var ve 8 inc ayrica bataryasi daha buyuk ve metal tasarim teknik destege gelecek olursak servise hic dusmedim ama normal marka servisidir tahminimce,servisten iphone,lg destegi beklenmez ama musteriye ilgileri cok sicakkanli tavsiyemdir. Netten bu iki modele bak reeder w7ic 189 tl 7 inc. Teknosa
Reeder a8iq 279 tl 8 inc goldda
Golddaki fiyata tekrar bakmanizi oneririm
Reeder mı? Kesinlikle tavsiyemdir, tam fiyat/performans+kalite cihazidir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı