Reeder nasıl?

Merhabalar. Reeder yerli bir marka ve Samsun'da fabrikaları varmış.
Telefonları hakkında hiçbir bilgim yok ama uygun gözüküyor.
Laptopları:
Laptoplarına baktım, laptopu kötü olmuş. Ucuz olsun diye depolamadan yemişler. 64 GB nedir yahu?

Reeder telefon, tablet ya da laptop alan var mı?
Bir tableti internete 3.5k aldık diye verdi bize bedava. okadar iğrenç bir marka ki. 1 yaşındaki kardeşim tek ayağı ile kırdı. Basıp direk kırdı yani 10 gb ve steamdan remote yapıyordum acayip kasıyordu

Uzak durun. Kesinlikle uzak durun. Sizden uzak Allah'a yakın olsun o marka. Rezalet ve berbattır.
Bunların bir tabletini almak gibi bir hataya düştüm eskiden.
Bataryası 1 yıl olmadan öldü.
Ekranı berbat.
Tablet YouTube'da bile kasıyor.
Paranızı çöpe atmanız bile bu rezil markadan cihaz almaktan iyidir.
Ayrıca o Samsun'da olan fabrika paketleme fabrikası sadece. Üretim yok orada. Çin malı dandik tabletlerin üstüne logolarını basıp yerli diye kitliyorlar.

Uzak durun. Kesinlikle uzak durun. Sizden uzak Allah'a yakın olsun o marka. Rezalet ve berbattır.
Bunların bir tabletini almak gibi bir hataya düştüm eskiden.
Bataryası 1 yıl olmadan öldü.
Ekranı berbat.
Tablet YouTube'da bile kasıyor.
Paranızı çöpe atmanız bile bu rezil markadan cihaz almaktan iyidir.
Ayrıca o Samsun'da olan fabrika paketleme fabrikası sadece. Üretim yok orada. Çin malı dandik tabletlerin üstüne logolarını basıp yerli diye kitliyorlar.

5 yıllık 1.5 GB RAM bulunan Samsung tabletim daha yeni kasmaya başladı o kadar dandik bir marka.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Garanti için attıysanız zaten KVK'ya gitmeniz lazım Teknosa tabii ki değiştirmez video çeken hiç araştırmamış galiba.

Geri
Yukarı