Reklamı yapılan 1000MBPS hız alınabilir mi?

jessepinkmanx35

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba şu an Millenicom 100Mbps internet kullanıyorum. Farklı sağlayıcılardan altyapı sorgulama yaptığımda 1000MBPS desteklediğini gördüm. Vodafone beni aradı 1000MBPS hıza kadar paketimizi alabilirsiniz dediler o hızı alamazsam paket düşürebilir miyim dediğimde hayır diyorlar benim gibi Türk Telekom fiber altyapısını kullanan ve 1000MBPS hız alabilen var mı acaba?

Merhaba, teoride 1 gigabit hız alsam da anlık indirme Max 100 mb/s oluyor. Upload hızı da hız testinde önce 200'lere kadar çıkıyor ama sonra anında 45-50'ye düşüyor. Bu şekilde saçma bir kısıtlama uyguluyorlar ancak çoklu bağlantılarda ve isteklerde iyi oluyor. Speedtestte 1 gigabit indirme 50 megabit yükleme görürsün ancak pratikte 100 indirme 35 yükleme gibi falan düşün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, teoride 1 gigabit hız alsam da anlık indirme Max 100 mb/s oluyor. Upload hızı da hız testinde önce 200'lere kadar çıkıyor ama sonra anında 45-50'ye düşüyor. Bu şekilde saçma bir kısıtlama uyguluyorlar ancak çoklu bağlantılarda ve isteklerde iyi oluyor. Speedtestte 1 gigabit indirme 50 megabit yükleme görürsün ancak pratikte 100 indirme 35 yükleme gibi falan düşün.

O zaman almak mantıksız gibi. :D 100Mbps internetle saniyede 13.5mb dosya indirimi mevcut, 1000Mbps sadece kağıt üstünde anladığım kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı