Replika-Muadil PS4 kolu önerisi

ozr

Hectopat
PS4 kolu almak istiyorum ama orijinal fiyatları çok uçuk fiyatlarda. Mecbur şansımı deneyip replika veya muadil marka ps4 kolu alıcam. İnternetten bakarken bazı gözüme çarpanlar oldu sizce alınır mı diye sormak istedim. Bu tarz kolları alan varsa cidden güvendiği bir satıcıyı verirse sevinirim. Bundan önce baktığım satıcılar ya çok iyi yorumlar alıyorlar ya da çok kötü arada kalıyor insan. Ayrıca önerebileceğiniz muadil markalar varsa söylerseniz sevinirim.(Rampage, Snopy tarzı)

ByÖztek mavi kamuflajlı olanı kullanıyorum 3 ay olacak hala sıfır gibi. Tavsiye ederim.

ROBEVE Playstation 4 Uyumlu Oyun... https://www.amazon.com.tr/dp/B0BSLTV75Q?ref=ppx_pop_mob_ap_share
Gen bunu kullanıyorum hocam memnunum.
Ne zaman aldınız hocam? Ölü bölgesi var mı? Bağlanma sorunu veya bluetooth gibi işlevlerinde sıkıntı var mı?

ByÖztek mavi kamuflajlı olanı kullanıyorum 3 ay olacak hala sıfır gibi. Tavsiye ederim.
Ya çok iyi ya da çok kötü yorum alıyor dediğim satıcılardan birisi de bu hocam :D Kolları görünüş açısından tabii iyiye benziyor fakat yorumları tedirgin edici satıcının.

Geldiğinde test edip yazma şansınız var mı hocam unutmazsanız?

Daha bluetooth kullanamadım adaptörüm olmadığı için ölü bölge pek farkedemedim. Testlerinde ps4 kolu ile aynı gibiydi. Bağlanırken ds4 windows veya x360ce kullanıyorum.

Daha bluetooth kullanamadım adaptörüm olmadığı için ölü bölge pek farkedemedim. Testlerinde ps4 kolu ile aynı gibiydi. Bağlanırken ds4 windows veya x360ce kullanıyorum.
Hocam eminsiniz değil mi kolun sağlam olduğundan :) Aralarından en makul fiyatlı ürün bu REBOVE markalı kol. İnternette kola dair pek bilgi bulamadım. Kesin sağlam diyorsanız almayı düşünücem.

Bedava verseler hatta kafa na silah dayasalar alınmaz çünkü dış ı aynı, içi farklı ve en önemlisi yazılımsal sorunlu orjinal ps4 kolu gibi aim almaz bilgin olsun . Sonra kriz geçirmeyesin .

Hocam eminsiniz değil mi kolun sağlam olduğundan :) Aralarından en makul fiyatlı ürün bu REBOVE markalı kol. İnternette kola dair pek bilgi bulamadım. Kesin sağlam diyorsanız almayı düşünücem.
Valla bende forumda gördüm 299 tlye düşmüştü o vakit aldım bende fifa, mortal kombat falan oynamak için almıştım. Belki de 300 TL diye beklentiyi yükseltmedim.

Geri
Yukarı