Resmi: Kaspersky Total Security 90 günlük lisans

Bu makalemde, sizlere Kaspersky'ın kendi sitesinden, kendi hizmeti olarak resmi bir şekilde, Kaspersky Total Security 90 günlük lisans almayı göstereceğim.

Bu işlem legal olaylar ile alakası yoktur Kaspersky sitesinde belirtmiş durumda. Bazı arkadaşlarımız Kaspersky promosyonlarını takip etmediği için bilmiyor.

Kaspersky Total Security nedir?

Kaspersky Total Security: Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan koruyan, webde güvenli işlemler yaptıran bir yazılımdır. Çocuk koruması da bulunuyor.

Kaspersky Total Security nereden indirilir?

Kaspersky'ın kendi sitesinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Kaspersky'ı kurduktan sonra ne yapacağım?
Kaspersky'a çift tıklıyoruz ve açıyoruz. Karşımız da bizden lisans isteyecek Kaspersky'ın sitesinde göstermiş olduğu Lisans'ı buraya yapıştırıyoruz.

1616265120889.png

Lisans kodum nerede?

Kaspersky'ın sitesinde promosyon olarak lisans anahtarı önünüze çıkacak fakat uğraşmamanız için lisans anahtarını buraya paylaşıyorum.

3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Lisans'ı nasıl aktif edeceğim?
Verdiğim lisans kodunu kopyalayıp yapıştırıyorsunuz ve etkinleştir kısmına basıyoruz ondan sonra lisansınız aktif olacak ve 90 gün sürenin tadını çıkarabilirsiniz.

1616264762268.png

Ve gördüğünüz gibi lisansımız geldi, hiçbir illegal işlem yapmadan tamamen Kaspersky'ın bize ücretsiz sunmuş olduğu şekilde aktif hale getirdik. Her bir promosyonda sizlere haber vereceğim.

7 Nisan 2021: Lisans hâlâ çalışıyor ve birkaç gün önce tekrar denedim, tekrar çalışıyor. Ne zaman biterse o zaman bilgilendirme yapacağım. İsteyenler şimdilik yapabilir. Önemli olan nokta, Kaspersky'ı size verdiğim link kısmından indirmeniz gerekiyor. Onun harici çalışmıyor.

Güncelleme: Lisans %100 çalışıyor, denenmiştir. 22.10.2022

Güncelleme: Lisans %100 çalışıyor, denenmiştir. 16.05.2024

Lisans, Kaspersky'ın mobil versiyonunda da çalışmaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu makalemde, sizlere Kaspersky'ın kendi sitesinden, kendi hizmeti olarak resmi bir şekilde, Kaspersky Total Security 90 günlük lisans almayı göstereceğim.

Bu işlem legal olaylar ile alakası yoktur Kaspersky sitesinde belirtmiş durumda. Bazı arkadaşlarımız Kaspersky promosyonlarını takip etmediği için bilmiyor.

Kaspersky Total Security: Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan koruyan, webde güvenli işlemler yaptıran bir yazılımdır. Çocuk koruması da bulunuyor.

Kaspersky'a çift tıklıyoruz ve açıyoruz. Karşımız da bizden lisans isteyecek Kaspersky'ın sitesinde göstermiş olduğu Lisans'ı buraya yapıştırıyoruz.

Eki Görüntüle 932294

Lisans kodum nerede?

Kaspersky'ın sitesinde promosyon olarak lisans anahtarı önünüze çıkacak fakat uğraşmamanız için lisans anahtarını buraya paylaşıyorum.

3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Verdiğim lisans kodunu kopyalayıp yapıştırıyorsunuz ve etkinleştir kısmına basıyoruz ondan sonra lisansınız aktif olacak ve 90 gün sürenin tadını çıkarabilirsiniz.

Eki Görüntüle 932280

Ve gördüğünüz gibi lisansımız geldi, hiçbir illegal işlem yapmadan tamamen Kaspersky'ın bize ücretsiz sunmuş olduğu şekilde aktif hale getirdik. Her bir promosyonda sizlere haber vereceğim.

7 Nisan 2021: Lisans hâlâ çalışıyor ve birkaç gün önce tekrar denedim, tekrar çalışıyor. Ne zaman biterse o zaman bilgilendirme yapacağım. İsteyenler şimdilik yapabilir. Önemli olan nokta, Kaspersky'ı size verdiğim link kısmından indirmeniz gerekiyor. Onun harici çalışmıyor.

Kodu girdikten sonra kendi mailim ile oturum açmamda bir sakınca var mı yoksa oturum açmadan mı kullanmalıyım? Herkes aynı abonelik falan mı kullanıyor kodu girince bilmediğim için sorayım dedim :)

Oturum açtıktan sonra kullanabilirsin.
Mailimle oturum açmamda bir sıkıntı yok yani değil mi? Mobil sürümünü indirdim oturum açmadan kodu etkinleştirebildim ama bazı özellikler için oturum açmamı istedi.

Eki Görüntüle 932294

Lisans kodum nerede?

3M3K9-5R92S-ZDH5Y-NA944

Eki Görüntüle 932280

Hocam sizi çevrimiçi görmüşken kafama takılan bir şey sormak istiyorum. Ben bu lisans kodunu kullanıp deneme süresini aktif ettikten sonra bu lisansı kullandığım hesaba mailim ile oturum açarsam bu lisansı kullanan diğer kişiler benim mailimi falan görebilir mi ya da neden göremiyor onu anlamadım. Çünkü herkes aynı lisansı kullanıyor ben de bu lisansı kullandığım hesapta oturum açarsam mailimi aynı lisansı kullanan kişiler görür diye korkuyorum lütfen açıklar mısınız.

Hala çalışıyor.

Bu mesajımdaki durum devam ediyormuş, birkaç saat sonra lisans iptal oldu.
Hocam sizde cevaplarsanız çok sevinirim.

Mailimle oturum açmamda bir sıkıntı yok yani değil mi? Mobil sürümünü indirdim oturum açmadan kodu etkinleştirebildim ama bazı özellikler için oturum açmamı istedi.

Hocam sizi çevrimiçi görmüşken kafama takılan bir şey sormak istiyorum. Ben bu lisans kodunu kullanıp deneme süresini aktif ettikten sonra bu lisansı kullandığım hesaba mailim ile oturum açarsam bu lisansı kullanan diğer kişiler benim mailimi falan görebilir mi ya da neden göremiyor onu anlamadım. Çünkü herkes aynı lisansı kullanıyor ben de bu lisansı kullandığım hesapta oturum açarsam mailimi aynı lisansı kullanan kişiler görür diye korkuyorum lütfen açıklar mısınız?

Hocam sizde cevaplarsanız çok sevinirim.

Mailini görseler ne olacak? Mesela çoğu YouTuber mailini paylaşıyor, bazıları iş için bazıları asıl hesabın maili ama yine iş için. Mail zaten açık bir şey şifre açık değil.

Mailini görseler ne olacak? Mesela çoğu YouTuber mailini paylaşıyor, bazıları iş için bazıları asıl hesabın maili ama yine iş için. Mail zaten açık bir şey şifre açık değil.
Hayır hesaba erişimi oldukları için mailden hassas bir şey falan yaparsalar diye birazda paranoyağım bu tür şeylerde. Tek sorum bu lisansı kullandığım hesap ortak bir hesap olmuyor değil mi herkese özel mi oluyor?

Son olarak bir şey daha sorucam hocam siz bu kodu kullanmışsınızdır elbet siz lisansı aktif ettikten sonra mailiniz ile oturum açtınız mı yoksa oturum açmadan mı kullandınız?

Darladıysam özür dilerim hocam kusura bakmayın.

Hayır hesaba erişimi oldukları için mailden hassas bir şey falan yaparsalar diye birazda paranoyağım bu tür şeylerde. Tek sorum bu lisansı kullandığım hesap ortak bir hesap olmuyor değil mi herkese özel mi oluyor?

Son olarak bir şey daha sorucam hocam siz bu kodu kullanmışsınızdır elbet siz lisansı aktif ettikten sonra mailiniz ile oturum açtınız mı yoksa oturum açmadan mı kullandınız?

Darladıysam özür dilerim hocam kusura bakmayın.
Mail ile oturum açmaya gerek yok, mailin paylaşılmıyor ve paylaşılsa da bir sıkıntı yok. Gir temp maile al geçici bir mail, giriş yap. Herkesin hesabı da kendine özel. 2 yıldır bu lisansı kullanıyorum, oturum açmaya gerek duymadım.

Edit: Lisans hâlâ geçerli.

Mail ile oturum açmaya gerek yok, mailin paylaşılmıyor ve paylaşılsa da bir sıkıntı yok. Gir temp maile al geçici bir mail, giriş yap. Herkesin hesabı da kendine özel. 2 yıldır bu lisansı kullanıyorum, oturum açmaya gerek duymadım.

Edit: Lisans hâlâ geçerli.
Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için. Ben mailimin paylaşılmasını dert etmiyorum hani eğer ortak lisansa mailim ile oturum açarsam mailimi kontrol edebilmelerinden korktum. Yani bu lisans ile aboneliği aktif eden herkesin ayrı özel bir hesabı oluyor değil mi? Son olarak siz neden oturum açmadan kullandınız? Biraz takık birisiyim sorularım tuhaf olabilir kusura bakmayın tekrar.

Geri
Yukarı