RFID plastik kart nereden basılır?

363732

Hectopat
Merhaba,

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi RFID plastik kart üzerine baskı yapmak istiyoruz. Ofiste bulunan kapıyı açmak için RFID kart kullanmaya başlayacağız kartlar hazır ancak dümdüz plastik beyaz kartların karışmasından korkuyoruz. Anlayacağınız kartın sahibinin fotoğrafı, adı, soyadı ve numarasını yazan bir baskı yapmak istiyorum. Kartların tasarımını yaparız ancak bunu nerede basabiliriz? İnternetten bulduğum yerler var ancak sıfırdan yapıyorlar bizim kartlarımız hazır olduğu için ziyan etmek istemiyorum ve internetten yapmaya güvenmiyorum nasıl olsa bir sürü kişisel bilgi vereceğiz. Kısacası Ankara'da direkt yerine gideceğim her adımını takip edebileceğim esnaf/kırtasiye gibi bir yer arıyorum yardım ederseniz sevinirim.

Ben de böyle bir yer arıyorum bilen yok mu? İnternetten de olur.

Kızılay civarındaki matbaalar yapıyor ancak gittiğim zaman bile bir kart baskısı için dünya para istiyorlardı şimdi çok daha fazladır bazı matbaalar JPEG formatında kabul etmiyor ama edenlerde var.

Kızılay civarındaki matbaalar yapıyor ancak gittiğim zaman bile bir kart baskısı için dünya para istiyorlardı şimdi çok daha fazladır bazı matbaalar JPEG formatında kabul etmiyor ama edenlerde var.
vektor dosyaları mı kullanıyorlar

Geri
Yukarı