Rival 600 vs Rival 3

Bütçe
1300

UranusWASTAKEN

Centipat
Daha fazla  
Merhaba benim 1300 TL civarı bütçem var ve SteelSeries Rival 600 & Rival 3 arasında kaldım. Birisi Wireless diğeri wired, hangisini alacağımı bilmiyorum bu konulardan anlayan arkadaşlar konu altında beni bilgilendirirse mutlu olurum ve ayrıca konu altına mouse markaları verebilirsiniz bu fiyatlara bu markalardan daha iyisi varsa söyleyebilirsiniz. Yakın zaman içerisinde kullandığım Logitech G300S'i kedim kuyruğunu kablosuna takıp düşürdü ve sağ tık'ı bozuldu o yüzden Wireless alırsam daha rahat edeceğimi sanıyorum yani anlayacağınız hem ucuz hem de Wireless olursa daha iyi olur benim açımdan yine de wired mouse önerileride yapabilirsiniz, şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum.

Farklı markalara yönelmeniz lazım bence. Yani tavsiye veremem ama bence pek iyi fareler değil söyledikleriniz. Kendim ROG Keris kullanıyorum, tavsiye edebilirim rahat bir şekilde. En basit örnek.

Konuda belirtmeyi unutmuşum Valorant ve CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum her gün ve bu yüzden düşük gecikmeye ve rahat bir mouse'a ihtiyacım var.

Farklı markalara yönelmeniz lazım bence. Yani tavsiye veremem ama bence pek iyi fareler değil söyledikleriniz. Kendim ROG Keris kullanıyorum, tavsiye edebilirim rahat bir şekilde. En basit örnek.
Hocam ROG serisi pahalıdır ya dediğim gibi en fazla 1400 TL bütçe yapabilirim.

Biraz küçük bu hocam.

Geri
Yukarı