Çözüldü Roblox "error code: 403" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Çözüm
Ya çoğu kişi bende dahil Roblox Crash hatasından muzdarip, onun çözümleri sizin sıkıntınızı çözebilir belki. Youtube'dan bir çok çözüm yolu veren videolardaki yolları deneyerek sorununuzu halledebilirsiniz.
Hatırladıklarımdan:
-Disk temizleme(Disk Cleanup)>Küçük resimleri(Thumbnails) silin.
-Tarayıcınızdan Roblox hakkındaki çerezleri silin.
-Localappdata ve Temp klasöründe ki Roblox'uda silin.

Bunlar sadece hatırladıklarım araştırarak çok daha fazla ıpır zıpır çözüm yoluna denk gelebilirsiniz sizin için uygun olanları deneyin derim.
Ya çoğu kişi bende dahil Roblox Crash hatasından muzdarip, onun çözümleri sizin sıkıntınızı çözebilir belki. Youtube'dan bir çok çözüm yolu veren videolardaki yolları deneyerek sorununuzu halledebilirsiniz.
Hatırladıklarımdan:
-Disk temizleme(Disk Cleanup)>Küçük resimleri(Thumbnails) silin.
-Localappdata ve Temp klasöründe ki Roblox'uda silin.

Bunlar sadece hatırladıklarım araştırarak çok daha fazla ıpır zıpır çözüm yoluna denk gelebilirsiniz sizin için uygun olanları deneyin derim.

Çözüm
Ya çoğu kişi bende dahil Roblox crash hatasından muzdarip, onun çözümleri sizin sıkıntınızı çözebilir belki. YouTube'dan birçok çözüm yolu veren videolardaki yolları deneyerek sorununuzu halledebilirsiniz.
Hatırladıklarımdan:
-Disk temizleme(disk cleanup)>küçük resimleri(thumbnails) silin.
-Localappdata ve temp klasöründe ki Roblox'uda silin.

Hepsini denedim hocam maalesef olmadı :(

Hocam önbelleği temizlemeyi unutmuşum sayenizde çözdüm teşekkürler.
Yardım ettiğime memnun oldum, sizden de bir şeyi açıklamanızı rica edeceğim. Önbelleği silince oyunda ve performansta tam olarak ne gibi değişiklikler oluyor? Benim de Crash sorunum mevcut.

Yardım ettiğime memnun oldum, sizden de bir şeyi açıklamanızı rica edeceğim. Önbelleği silince oyunda ve performansta tam olarak ne gibi değişiklikler oluyor? Benim de crash sorunum mevcut.

Hocam performans değişmiyor kendi bilgisayarınızın gücü ne ise o lakin optimizasyonu kötü bir oyun. Ve şu an tekrar açılmamaya başladı :(

Yönetici olarak açılınca çözüldü. Bilgisayarımın eskiliğinden kaynaklı galiba.

Hocam performans değişmiyor kendi bilgisayarınızın gücü ne ise o lakin optimizasyonu kötü bir oyun. Ve şu an tekrar açılmamaya başladı :(

Yönetici olarak açılınca çözüldü. Bilgisayarımın eskiliğinden kaynaklı galiba.
Teşekkürler bilgi için. Aslında 2018'den beri oynuyorum daha önce hiç böyle bir hatayla karşılaşmadım, bu zamanlarda bir şey olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı