RTX 2060, 2023'te kötü bir kart mı?

Sizce 2060 kötü bir kart mı? Her oyunu 1080p de ultra/high karışık oynuyorum ama sizce yeni bir sisteme mi geçeyim yoksa şu anlık idare eder mi?

NVIDIA'nın 60 serileri genellikle uzun süreli kullanım kartlarıdır. Bence çok iyi olmamakla birlikte hala güzel performansı olan bir kart. Çoğu yeni oyunu hala 60FPS üstü verebilen bir kart.

O dünyasına göre değişiyor, oldukça güzel ve detaylı grafikleri var Ultra ayarlarda anlarsın onu. 2060'ı DLSS açık orta ayarlarda 60 FPS baz alınarak öneriyor.

Günümüzde neredeyse her oyun önerilenlere DLSS ve FSR'ı da katıp veriyor.

Bence tek başına bu oyunu baz almak mantıklı değil. Çoğu kişi performans sorunlarından yakınmış zaten. Starfield güzel çıkarsa 2060'ın ömrünü anlarız.

NVIDIA'nın 60 serileri genellikle uzun süreli kullanım kartlarıdır. Bence çok iyi olmamakla birlikte hala güzel performansı olan bir kart. Çoğu yeni oyunu hala 60FPS üstü verebilen bir kart.

2060 çıkalı 4.5 sene oldu, götürür 1-2 sene daha orta ayarlarda tamamdır. 6 sene oldukça uzun bir kullanım süresi yine.

Bence tek başına bu oyunu baz almak mantıklı değil. Çoğu kişi performans sorunlarından yakınmış zaten. Starfield güzel çıkarsa 2060'ın ömrünü anlarız.

Oyunda performans sorunu yok, güçsüz donanımlar var. Ben 4060 Ti ile ultra 120-140 FPS oynadım Frame Generation sağolsun.

Dostum beklentiye bagli tamamen. GTX 1650 bana hala cok yeterli geliyor. Ne oynuyorsun, hangi ayarda, beklentin ne? Bunlara gore degisir. Ultra'dan dusmek istemiyorsan biraz devri geciyor artik.

Geri
Yukarı