RTX 3050 Ti'lı laptop güncelleme sonrası mavi ekran veriyor

mamanefe

Femtopat
Daha fazla  
Güncelleme yaparken çok uzun sürdüğü için güç tuşuna basarak bilgisayarı kapattım yeniden açtığımda "bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor" yazdı ve mavi ekran verip yeniden başlatıldı. Sonra tekrar aynı şeyler oldu. Dün geceden beri aynı.

Güncelleme yaparken çok uzun sürdüğü için güç tuşuna basarak bilgisayarı kapattım yeniden açtığımda "bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor" yazdı ve mavi ekran verip yeniden başlatıldı. Sonra tekrar aynı şeyler oldu. Dün geceden beri aynı.

Bekleyin hocam neden kapatıyorsunuz zaten daha önce kapatmayın diye defalarca uyarı yapıyor Windows. Eğer bilgisayarınızda önemli bir veri yoksa USB ile Windows'u baştan kurabilirsiniz.

Neden öyle bir şey yaptınız amacınzı nedir özellikle güncelleme yapıldığı zaman kapatmayınız diyor.
önemli bir işim vardı bekleyemedim

Bekleyin hocam neden kapatıyorsunuz zaten daha önce kapatmayın diye defalarca uyarı yapıyor Windows. Eğer bilgisayarınızda önemli bir veri yoksa USB ile Windows'u baştan kurabilirsiniz.
başka yolu yokmudur?

başka yolu yokmudur?

Önemli bir işim vardı bekleyemedim

Başka yolu yok mudur?

Başka yolu yok mudur?

Sizin hatanız değil zaten Windows'un eksikliği insanların önüne birden sormadan pat diye güncelleme çıkartması... idiot bir işletim sistemi, Windows kurtarmalarından pek anlamıyorum belki olabilir Windows hakkında daha bilgili arkadaşlar yardımcı olsun sana.

Geri
Yukarı