RTX 3060 Ti ekran kartının hangi markası alınmalı?

Furkan010101

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant oynamak için
GeForce RTX 3060 Ti ekran kartı almayı
Düşünüyorum fakat hangi marka alacağımı
Bilmiyorum, bütçe 10 bin bu fiyata güzel
Bir şekilde performans gösterecek ekran
Kartı önerir misiniz?

Arkadaşlar Valorant oynamak için.
GeForce RTX 3060 Ti ekran kartı almayı.
Düşünüyorum fakat hangi marka alacağımı.
Bilmiyorum, bütçe 10 bin bu fiyata güzel.
Bir şekilde performans gösterecek ekran.
Kartı önerir misiniz?

10.000 TL'ye sıfır 3060 Ti bulman çok çok zor hatta yok ama

Böyle bir ürün var fiyatı gayet iyi ve fiyat performans markalarından.

Kartı önerir misiniz?

10 bine 3060 Ti mı var? En ucuzunu al gitsin.

3060 Ti sıfır alınacak bir kart değil internette bütün bulacağınız ürünler fahiş fiyata satılan 3060 Ti modelleri. 3060 Ti sıfır satılacaksa edeceği para maksimum 8-9k olmalı ki o fiyata da zaten bulamazsınız.

Örneğin bu kart asla alınmaz. Daha ucuza 4060 Ti 8 GB bulunurken bunu almak saflıktır.

Başlığı açan arkadaş işlemcini ve PSU'sunu yazarsa uygun bir ekran kartı öneririz.

Edit: İkinci el alacaksanız, Gigabyte Eagle ve Windforce serilerini önermiyorum bunun dışında bütün modeller gayet güzel soğutma performansına sahiptir uygun olanı alın.

3060 Ti sıfır alınacak bir kart değil internette bütün bulacağınız ürünler fahiş fiyata satılan 3060 Ti modelleri. 3060 Ti sıfır satılacaksa edeceği para maksimum 8-9k olmalı ki o fiyata da zaten bulamazsınız.

Örneğin bu kart asla alınmaz. Daha ucuza 4060 Ti 8 GB bulunurken bunu almak saflıktır.

Başlığı açan arkadaş işlemcini ve PSU'sunu yazarsa uygun bir ekran kartı öneririz.

Dostum alınmayacak bir kart değil adam 3060 Ti istemiş yoksa bütçeyi arttırıp 4060 Ti bende öneririm veya Galax'ın 4060'ını öneririm 10.000 TL'ye.

Dostum alınmayacak bir kart değil adam 3060 Ti istemiş yoksa bütçeyi arttırıp 4060 Ti bende öneririm veya Galax'ın 4060'ını öneririm 10.000 TL'ye.
Adam köprüden atlamak istese de atlaması için köprü mü önereceksiniz ? Belki bilmiyor, belki güncel teknolojileri ve fiyatları takip etmiyor ? Yanlış yola yönlendirmeye gerek var mı ?

Kartı önerir misiniz?
Artarsa bu. Artmaz ise

Adam köprüden atlamak istese de atlaması için köprü mü önereceksiniz? Belki bilmiyor, belki güncel teknolojileri ve fiyatları takip etmiyor? Yanlış yola yönlendirmeye gerek var mı?

Dostum anlamıyorsun galiba adam belki 3060 Ti istiyor nereden biliyorsun e ben de biliyorum o bütçeye 4060 almak daha mantıklı sana birisi dese bana araba öner sen motor mu önereceksin.

Dostum anlamıyorsun galiba adam belki 3060 Ti istiyor nereden biliyorsun e ben de biliyorum o bütçeye 4060 almak daha mantıklı sana birisi dese bana araba öner sen motor mu önereceksin.
2023 model araba mı 2024 model daha hızlı araba mı? Motorla araba farklı şeyler. Verdiğin örnekler bile tutarsız.

Kanka güncel bir kart öneriyor rawen hocam. 3060 Ti'dan daha iyi 4060. iyisi varken kötüsünü almak mantıklı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı