RTX 4050 için ETS 2 grafik ayarı önerisi

Hadigari3559

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, RTX4050 i5 13500H 16 GB RAM sistemim var, bu sisteme göre grafik ayarlarımı nasıl yapmalıyım? Özellikle etsmp de D-C yolunda ayrıca sizlerin kullanmış olduğu ayarları da merak etmekteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, RTX4050 i5 13500H 16 GB RAM sistemim var, bu sisteme göre grafik ayarlarımı nasıl yapmalıyım? Özellikle etsmp de D-C yolunda ayrıca sizlerin kullanmış olduğu ayarları da merak etmekteyim.
Olabilecek en yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz diye düşünüyorum. Ben laptop almadan önce masaüstü GTX 1660 Ti sistem kullanıyordum ve ölçeklendirme ayarını %125-%200 yaptığım takdirde 60 FPS üstü oynayabiliyordum. RTX 4050 hâyli hâyli oynatacaktır. Zaten ETS'de sisteme yük bindiren en önemli ayar ölçeklendirme ayarı. Performans düşündüğünüzden daha düşük olursa sadece ölçeklendirme ayarı ile oynarsınız diğer tüm ayarları en yükseğe çekin ki ölçeklendirme en yüksekte de problem cikartmayacaktır.

Kalabalık yerlerde oynuyorsan kasma yaptığı için maksimumdan bir iki tık düşürebilirsin. Ben 1660 super ekran kartlı sistemimde maksimumda 1440p'de oynamaktayım tenha yerlerde 100 FPS felan alıyorum.

Zaten ahım şahım grafikli bir oyun değil. Benim kartım fanı bile açmıyor bazen en yüksek ayarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı