RTX 4050 laptop için 2K monitör önerisi

Darkwebir

Picopat
Daha fazla  
Merhaba 2K monitör almak istiyorum. Sistemim laptop.
RTX 4050.
32 GB RAM.
i5 12.nesil
1TB SSD.
Öncelikle bütçem 10.000

FPS tarzı pek oynamam genelde hikaye oynamayı severim uzun zamandır 1080 kullandım. Daha iyi görüntü almak istiyorum fg+DLSS3 performansla rahat oynarım diye düşünmekteyim 27 inç düşünmekteyim. Önemli olan kalitesi 24 inçte olur önemli olan kalitesi dediğim gibi. Cihazımın DP girişi yok hdml ile yapacağım bilginize. 50 60 arssı belkidr bazı oyunlarda 60 FPS üstü. Önerilerinize açığım fikirlerinizede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her oyunda DLSS 3 +fg kullanamayabilirsin şu an gelecek için iyi bir yatırım olacağını zannetmiyorum.
Arkadaş sistem almıyor monitör alıyor farkındaysan 2k monitörün neden iyi yatırım olmasın? GTX 1650 Ler bile 2k orta ayarlarda çoğu oyunda 40-45 FPS veriyorken 4050 kartı için kaldırmaz demen saçmalık zaten bu işlerden anlamadığını gösterir.

GTX 1650 2k oyun testlerini izle öyle konuş.

Kaldırır ama yüksek FPS vermez.

Hocam kaldırır 30 FPS altına düşmedikçe sorun olmaz.

Bende öyle düşündüm izlediğim videolarda 50 FPS üstü rahat veriyor. Dediğim gibi hikaye tabanlı oynayan biriyim ileriye dönük olsun istiyorum. Sebebi ileride sistemi kesin değiştireceğim bu süreç 1 yıl böyle olur.

Her oyunda DLSS 3 +fg kullanamayabilirsin şu an gelecek için iyi bir yatırım olacağını zannetmiyorum.

2K için inatçı iseniz bu model iş görür
75 Hz IPS panel renkleri güzel vereceğini düşünüyorum yorumlar ise fena değil zaten FPS oyunları oynamadığınız için ve de hikayeli oyunlarda yüksek ayarlarda 75'ten fazla FPS alamayacağınız için bu modeli uygun gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende öyle düşündüm izlediğim videolarda 50 FPS üstü rahat veriyor. Dediğim gibi hikaye tabanlı oynayan biriyim ileriye dönük olsun istiyorum. Sebebi ileride sistemi kesin değiştireceğim bu süreç 1 yıl böyle olur.
Öyle zaten GTX 1650yle bile cyberpunk 2k da 40 FPS alınıyorsa siz DLSS açıp daha çok alırsınız.

Geri
Yukarı