RTX 4060 Galax 1-Click OC modeli nasıldır?

Hocam Galax 11K-13K arası attıklarım 13K-15K arası, biraz ekleyip alın derim.
Düşününce de 14 bin TL civarına Galax 4060 Ti var, aynı fiyata elde ettiğim performans daha fazla olacak diye de bir düşünce aklımı kurcalıyor.

Ama ASUS alırsam kafam biraz daha rahat olur çünkü tanıdığım bir marka. Bugüne kadar hiç Galax ürünü kullanmadım.

Umarım Galax RTX 4060 1-Click OC modelini kullanan birisi deneyimini bizimle paylaşır :)

Düşününce de 14 bin TL civarına Galax 4060 Ti var, aynı fiyata elde ettiğim performans daha fazla olacak diye de bir düşünce aklımı kurcalıyor.

Ama ASUS alırsam kafam biraz daha rahat olur çünkü tanıdığım bir marka. Bugüne kadar hiç Galax ürünü kullanmadım.

Umarım Galax RTX 4060 1-Click OC modelini kullanan birisi deneyimini bizimle paylaşır :)

Hocam AMD alın daha fazla ısınır ama daha fazla performans verir.

Hocam AMD alın daha fazla ısınır ama daha fazla performans verir.
NVIDIA kullanmak istiyorum hocam. Uzun süre eski AMD ekran kartlarını kullanmıştım. Biraz da NVIDIA tecrübe edelim :)

Bence Galax'ın tek önemli noktası ucuz ve RGB olması denilebilir :D
Ama fazla ses çıkartabilir hocam.
Ben de ses konusunda endişeliyim. Bilgisayardaki vaktimin önemli bir kısmı Web'de gezinerek geçiyor.

Keşke ısınma işine çözüm bulunup, eskisi gibi pasif soğutmalı ekran kartı modelleri de görsek.

Ben olsam ASUS 4060 almak yerine Galax 4060 Ti alırdım.
Ben de bu düşüncede gidip geliyorum hocam. Ama Galax modeller sesli mi sessiz mi emin değilim. Hoparlör kullanıcısı olduğumdan benim için sessiz önemli sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı