RTX 4060 sistem nasıldır?

taylancengiz

Femtopat
Daha fazla  
Kasayla ilgili bir uyumsuzluk var mı?

Kasayla bazı parçaların soketlerinin uyuşmamasından korkuyorum. Sıkıntı olur mu?

Uyumlu da, kasa ve PSU kalitesiz. A620 anakart da düşük kalmış. Ne kadar tuttu burası?
Uyumlu da, kasa ve PSU kalitesiz. A620 anakart da düşük kalmış. Ne kadar tuttu burası?
32 Bin lira.

Bütçe sınırlı olduğu için kısmak zorunda kaldım. Soket yetersizliği vs. olmaz yani anladığım kadarıyla(veya uyuşmazlık)

@taylancengiz 4060 sisteme 32K para dökülmez.

Anakartı B550 yapıp bu 4060 Ti sistemi al. Sonrasında işlemci değişikliği falan yaparsın.

İşlemci önemli dersen bunu al direkt.

@taylancengiz 4060 sisteme 32K para dökülmez.

Anakartı B550 yapıp bu 4060 Ti sistemi al. Sonrasında işlemci değişikliği falan yaparsın.

İşlemci önemli dersen bunu al direkt.
Topladığım sistem am5. İkinci attığınızla benim sistem arasındaki fark da sizin attığınız gpu olarak güçlü benim attığım cpu olarak.

32 Bin lira.

Bütçe sınırlı olduğu için kısmak zorunda kaldım. Soket yetersizliği vs. olmaz yani anladığım kadarıyla(veya uyuşmazlık)
Uyumlu bu parçalar ama kasa ile uyumlu mu bilemiyorum zira bu sitenin veri tabanında yok bu senin kasandan 200 lira fazla olan ve PSU'su olmayan bir kasa ve sisteminle uyumlu bütçeni söylersen daha detaylı araştırırım PSU'yu.
1691687316686.png

7600 ile 7600X arasında fark yok. İkinci sistemi alın.
Attığım kasada kesin olarak uyum sorunu çıkmaz galiba. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz tek isteğim bu

Uyumlu bu parçalar ama kasa ile uyumlu mu bilemiyorum zira bu sitenin veri tabanında yok bu senin kasandan 200 lira fazla olan ve PSU'su olmayan bir kasa ve sisteminle uyumlu bütçeni söylersen daha detaylı araştırırım PSU'yu.
Eki Görüntüle 1897735
Eki Görüntüle 1897735
Kasa ve PSU için 4 bin TL bütçem var itopya üzerinden olmalı. Yardımınız için teşekkürler

Eki Görüntüle 1897735
Ama bence halihazırda bulunan kasan sistemle uyumlu sistemin de birbiriyle uyumlu, bence alınabilir. Bu arada senin attığın ürünlerin ürün koduyla girdim burdaki her bir parçayı yani birebir aynı kuşkun olmasın. @taylancengiz

Geri
Yukarı