RTX 4060 Ti sisteme 200 Mbps internet için Wi-Fi adaptörü önerisi

• Konuyu başlatan yklc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 167

yklc

Hectopat
Daha fazla  
ModArt'in çıkardığı 4060 Ti'li sistemi aldım ve buna bir Wi-Fi adaptörü takmam lazım. Kablo çekmeyi düşünmüyorum. Modemle PC arası mesafe uzun. İnternetim Turkcell Superonline Wi-Fi 6, download 200Mbps, upload 50Mbps. Buna uygun bir adaptör önerir misiniz? Gördüğüm kadarıyla Wi-Fi 6 adaptörler pahalı, Wi-Fi 5 adaptör de olur.

ModArt'in çıkardığı 4060 Ti'li sistemi aldım ve buna bir Wi-Fi adaptörü takmam lazım. Kablo çekmeyi düşünmüyorum. Modemle PC arası mesafe uzun. İnternetim Turkcell Superonline Wi-Fi 6, download 200Mbps, upload 50Mbps. Buna uygun bir adaptör önerir misiniz? Gördüğüm kadarıyla Wi-Fi 6 adaptörler pahalı, Wi-Fi 5 adaptör de olur.
Wifi adaptör deneyimim oldu bir kaç tane hiç biri stabil internet sağlamıyor cs oynarken 40 pingten bir anda 400-500 pingleri çıktığı oluyordu oyun için alacaksan cat 6 yada cat 7 internet kablosu öneririm.

Wi-Fi adaptör deneyimim oldu birkaç tane hiçbiri stabil internet sağlamıyor CS oynarken 40 pingten bir anda 400-500 pingleri çıktığı oluyordu oyun için alacaksan CAT 6 ya da CAT 7 internet kablosu öneririm.

Kablo çekemem gibi ailem izin vermiyor. Modemle PC evin bir ucundan bir ucu gibi bir şey 😔

Yeni konular

Geri
Yukarı